Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam z Wrocka


Zenek Bębenek

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny motorek.

Ja jeżdżę na GL1800 i Venture; w zależności od nastroju i też jestem z Wrocławia. Może gdzieś kiedyś się spotkamy chociaż ja raczej do tych samotników należę i stronię od zlotów.

Moto do dla mnie taki "wentyl bezpieczeństwa" więc czasami nie ważne gdzie ale ważne, że przed siebie ;)

Jak złożę Venture i wyjadę GL-em to gdzieś się spikniemy; byle do wiosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zenek Bębenek napisał:

to gustujesz w porządnych maszynach, mój to jak zabawka przy Twoich

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak "lepszy i gorszy" moto - rzecz gustu. A Twoja BMW, naprawdę zgrabne moto i ciekawostką jest dla mnie pasek zębaty. Nie słodzę, bo nie gustuję w BMW ale "ten im się udał" ;)

U mnie "kredensy" ze względu na plecaczka a sam polatał bym pewnie na XX, Hayabusa bądź ZX-12R ale kiedyś trzeba się wyciszyć. Na Venture nadal uczę się jeździć :)

Marzy mi się jeszcze butelkowo zielony Zephyr 1100; wiem, że nie jest doskonały i XJR1300 jest bardziej dopracowany ale dla mnie to klasyka.

p.s.

Nie wiem jaki styl jazdy preferujesz, bo ja to teraz już "pyrkam" na Bardo, Kłodzko, Lądek Zdrój. Co najwyżej jestem "miszczem prostej" bo to nie są moto do jazdy na kolanku chociaż GL...tylko ja muszę go wyczuć i opanować. No i z plecaczkiem odpadają wszystkie dziurawe drogi a bardzo ładna jest Bielawa-Nowa Ruda; tam w aucie piszczą oponki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styl jazdy wiadomo dopasowany do wieku. Z wyobrażnią choć kto nie lubi zaszaleć

szybko pojeżdziłem jak jechałem do Chorwacji. po górach to relaks

ja jeżdze sam. Z plecakiem niebezpiecznie i nie ma frajdy. Jeśli moja pani chce jeździć to kupimy drugi motocykl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zenek Bębenek napisał:

ja jeżdze sam. Z plecakiem niebezpiecznie i nie ma frajdy. Jeśli moja pani chce jeździć to kupimy drugi motocykl 

Dosyć restrykcyjnie ;) Moja kiedyś chciała zrobić prawko ale Jej przeszło więc wożę. Ale Venture już solo, bo moja woli GL-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.