Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Znikają z telefonów często wybierane kontakty


grzesiek_73

Rekomendowane odpowiedzi

Czekając na wiosnę - temat z innej beczki.

Całej mojej rodzince znikają z telefonów, tak zwane, "często wybierane kontakty"

Telefony są różnych producentów, wszystkie na androidach i wszystkie na jednym koncie Google.

Na ogół znikają raz dziennie o różnych porach - na ogół nad ranem.

Czasem podczas podłączania ładowarki.

Ma ktoś jakieś wytłumaczenie takiej sytuacji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomalos napisał:

Może być tak, że jakaś niezależna apka robi wam burdel. Spróbujcie np odinstalować ryjbuka (FB) z telefonów na parę dni i zobacz czy coś się zmieniło.

O panie. Nie mam fejsbunia :blush:

Też się zastanawiałem nad aplikacjami, ale bardziej w kierunku apki utrzymującej tel. w tzw. czystości.

Każdy z nas ma inne apki i może drogą eliminacji myślę nad wyłączaniu telefonów (podmiankę na starą poczciwą Nokię na symbianie:rolleyes:)

Ciekawi mnie, czy może to być czynnik ludzki, może zewnętrzny.

Na wszelki wypadek pozmieniałem hasełka :ph34r:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzesiek_73 napisał:

O panie. Nie mam fejsbunia 

Spoko. Ja też nie mam ?ale może ktoś w domu ma.

Kiedyś miałem taki przypadek, że znikł mi dźwięk od sms. I pomimo, że wszystko było z telefonem w porządku i ustawienia dźwięków tez to sygnał sms nie działał.  Gdzieś na krańcach internetów ;) wyczytałem, że to może być z powodu zbyt dużej ilości wiadomości sms w tel. Wykasowałem większość i o dziwo dźwięk sms wrócił. Pisze o tym bo to było dla mnie absurdalne rozwiązanie, na które bym nie wpadł. Może i u Ciebie tez coś dziwacznego pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.