Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mat-Handel, Mato Motocykle,Mateusz Świętek


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ktoś z szanownych forumowiczów zna może tego biznesmena?? ;) 
Mat-Handel, Mat-Motocykle, Mateusz Świętek.
Miejscowość Targowisko w gminie Kłaj.
Ktoś wie co to za sprzęty tam się przewalają??
Takie coś mnie interesuje od tego pana.

https://www.olx.pl/oferta/honda-vfr-1200-x-crosstourer-r-2016-CID5-IDDruh1.html#111b363c00
Może przejadę się tam w sobotę, ale jak to jakiś cwaniak, to sobie odpuszczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt, nic nie wie?? :)
Pan sprowadza motocykle z Anglii.
Dostałem kilka fotek od sprzedającego: https://photos.app.goo.gl/GjTwxKfHjJGq9cvc8

Jak na anglika to całkiem spoko, wiadomo, ze przyszykowany do sprzedaży, no ale gdyby był cały zaśnieżały i usyfiony, to oka by nie przyciagał ;) 
Ściągnąłem sobie też płatny raport z Anglii. Motocykl wygląda OK, żadnych kombinacji.
Chciałbym w sobotę go obejrzeż i zadecydować co dalej......
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzesiek_73 napisał:

Coś mi się wydaje, że chyba go już kupiłeś :)

Tego nie wiem, bo zdjęcia a zderzenie z rzeczywistością, to czasem solidny strzał w ryj ;)
Jeszcze odezwał się do mnie człowiek z tigerforum. ma takiego, tez 2016.......3 tys.km przebiegu i chyba śpiewać będzie sporo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychologia konsumenta -decyzja o zakupie ulubionych rzeczy, zbliżona jest do stanu zakochania - taka sobie emocja (czasem bywa irracjonalna :))

Ci bardziej zimnokrwiści, są jeszcze dostrzec przed zakupem jakieś "przypudrowane" wady i wtedy jest tak jak napisałeś:

17 minut temu, Wicher napisał:

solidny strzał w ryj ;)

Jeśli człowiek z forum Tigra jest Ci znany, to czasem warto cuś dociepnąć ze skarpety, no chyba że będzie w cenie nowego.... to już raczej nie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2010 roku większośc motocykli ma reflektory przystosowane do ruchu obustronnego. Poznasz to po strzałce na kloszu reflektora np. dla ruchu obustronnego w dolnej części reflektora masz tego typu symbol  <-->

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wicher napisał:

Od 2010 roku większośc motocykli ma reflektory przystosowane do ruchu obustronnego. Poznasz to po strzałce na kloszu reflektora np. dla ruchu obustronnego w dolnej części reflektora masz tego typu symbol  <-->

Tak oznaczone reflektory rzeczywiście można stosować do ruchu prawo- i lewostronnego ale trzeba pamiętać, że konieczna jest ich regulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, faza1995 napisał:

Tak oznaczone reflektory rzeczywiście można stosować do ruchu prawo- i lewostronnego ale trzeba pamiętać, że konieczna jest ich regulacja.

Raczej taki reflektor będzie świecił symetrycznie.....ale sprawdzę to na dniach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz, reflektor dostosowany do ruchu obustronnego, który przyjeżdża np. z Angli, doświetla lewą stronę . W momencie, kiedy przestawisz przesłonę projektora wewnątrz reflektora będzie on świecił symetrycznie, czyli tak jak w Stanach, ale nie będzie on wtedy oślepiał kierowców jadących z przeciwka. Może być też tak(bardziej prawdopodobne) że po przestawieniu przesłony będzie doświetlał bardziej twój pas, ale nie musi tak być, jest to zależne od typu reflektora. Jednak ten angielski reflektor, ma na kloszu znaki homologacyjne na europę, więc to "musi" nie jest takie oczywiste ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.