Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha XJ6 Diversion F vs Honda NC 750 X


Eyesmon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

 

Przymierzam się do zakupu 1 pełnoprawnego motocykla (prawko A zdane w zeszłym roku, ostatnie 2 sezony ujeżdżałem Junaka 125). Jako, że szukam czegoś uniwersalnego a i żaden ze mnie młodzieniaszek (r. 79) to wybór padł na Yamahę XJ6 w wersji z owiewkami (na takim nakedzie zdawałem egzamin i w porównaniu do Gladiusa bardzo fajnie i lekko mi się tym jeździło) albo NC 750X (bo to podobno taki pół-skuter, no i ten schowek na kask) - choć tym nie jeździłem.

Prośba o Wasze opinie i wskazówki co lepsze, ew. co innego polecacie. Jak wspomniałem jestem amatorem, motor będę używał głównie do miasta + lekkiej turystyki (ale może i nad morze się wybiorę raz w roku). 180 cm wzrostu, 80 kg wagi, czasem plecaczek w postaci dziewczyny albo córki :)

A i może znajdzie się jakiś fachura z okolic Rybnika który by pomógł w wyborze i oględzinach ew ogłoszeń, oczywiście nie za darmo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Temat pierwszego motocykla był już poruszany i dyskutowany.  Przejrzyj forum. Oba motocykle o które pytasz są ok na pierwszy motocykl. Jakbyś zdecydował się na Hondę to w kwietniu będę sprzedawał NC700X. Jak szukasz pewnego motocykla to znam sprawdzone żródło z którego sam od lat kupuję motocykle. Jakby co pisz na priw.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, faza1995 napisał:

Cześć. Temat pierwszego motocykla był już poruszany i dyskutowany.  Przejrzyj forum. Oba motocykle o które pytasz są ok na pierwszy motocykl. Jakbyś zdecydował się na Hondę to w kwietniu będę sprzedawał NC700X. Jak szukasz pewnego motocykla to znam sprawdzone żródło z którego sam od lat kupuję motocykle. Jakby co pisz na priw.   

Ale nie akurat tych modeli :)

Odpisałem na priv w sprawie źródła

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.