Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Słowenia Włochy 2020

Piotrek.
 Share

Recommended Posts

Powolny - bo teraz wstydliwi i nieśmiali ludzie ;) Bo to jak z tymi dwoma ujadającymi na siebie psami zza płotu a w momencie kiedy im płot usuniesz to nie bardzo wiedzą co mają zrobić 😜 - trochę tak to z tym internetem jest.

Każdy pędzi w swoim "grajdołku" i w pewnym wieku masz albo rodzinę albo kumpli. Osobiście mam starą ekipę rozrzuconą po kraju i nijak się spotkać nie idzie. Jak nie było telefonów komórkowych to zwyczajnie pukałeś do drzwi albo stałeś na progu w drugiej części kraju i nie było problemu a teraz do sąsiada z naprzeciwka wypada wcześniej zadzwonić czy aby na pewno nie przeszkadzasz. Takie czasy.

Miki, ale tutaj raczej przyjazna i pogodna atmosfera panuje a chcieć znaczy móc 😄.

Z drugiej jednak strony to myślę sobie jak mam się z kimś umówić na tripa po Europie skoro nawet lokalnie jest problem żeby się spotkać i pogadać. Może to kwestia priorytetów i obowiązków, a może już odwykliśmy od spotkań i rozmów twarzą w twarz bo przecież szybciej i wygodniej jest patrzeć w ekran i klikać. Znacznie łatwiej jest też krytykować wypowiedzi na ekranie niż odnieść się to kogoś osobiście mając go przed sobą i mając świadomość że konsekwencją obrazy może być kara znacznie poważniejsza niż dostanie bana.

Mam jednak nadzieję że uda nam się w tym roku jakieś spotkanie zmontować i dotyczy to nie tylko aktywnych użytkowników ale też tych czytających. Nie wstydźcie się Chłopaki i Dziewczyny, bo tak jak Miki napisał z tymi psami - w realu nikt nie gryzie 😄