Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Słowenia Włochy 2020


Piotrek.

Rekomendowane odpowiedzi

Powolny - bo teraz wstydliwi i nieśmiali ludzie ;) Bo to jak z tymi dwoma ujadającymi na siebie psami zza płotu a w momencie kiedy im płot usuniesz to nie bardzo wiedzą co mają zrobić ? - trochę tak to z tym internetem jest.

Każdy pędzi w swoim "grajdołku" i w pewnym wieku masz albo rodzinę albo kumpli. Osobiście mam starą ekipę rozrzuconą po kraju i nijak się spotkać nie idzie. Jak nie było telefonów komórkowych to zwyczajnie pukałeś do drzwi albo stałeś na progu w drugiej części kraju i nie było problemu a teraz do sąsiada z naprzeciwka wypada wcześniej zadzwonić czy aby na pewno nie przeszkadzasz. Takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki, ale tutaj raczej przyjazna i pogodna atmosfera panuje a chcieć znaczy móc ?.

Z drugiej jednak strony to myślę sobie jak mam się z kimś umówić na tripa po Europie skoro nawet lokalnie jest problem żeby się spotkać i pogadać. Może to kwestia priorytetów i obowiązków, a może już odwykliśmy od spotkań i rozmów twarzą w twarz bo przecież szybciej i wygodniej jest patrzeć w ekran i klikać. Znacznie łatwiej jest też krytykować wypowiedzi na ekranie niż odnieść się to kogoś osobiście mając go przed sobą i mając świadomość że konsekwencją obrazy może być kara znacznie poważniejsza niż dostanie bana.

Mam jednak nadzieję że uda nam się w tym roku jakieś spotkanie zmontować i dotyczy to nie tylko aktywnych użytkowników ale też tych czytających. Nie wstydźcie się Chłopaki i Dziewczyny, bo tak jak Miki napisał z tymi psami - w realu nikt nie gryzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żeby nie było ,że wszędzie jest tak nieśmiało .Jak już pisałem miała być impreza klubowa i była ,niestety miałem dniówki i wczoraj odwiedziłem towarzystwo tylko na kilka godzin po pracy ,ale piszę o tym że można się spotkać , no chęci tez muszą być .

spacer.png

Przekrój od HD ,przez GW do bartona :) . Wieczorem ,to się już działo na poważnie ;) .

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.