Jump to content
miras23

Czarnogóra, Albania, Rumunia.

Recommended Posts

Jakie macie doświadczenie w jeździe w grupie? Na yt znalazłem stary filmik(https://www.youtube.com/watch?v=nPU4gMRtiYI) w którym gość tłumaczy podstawy i przyznaję że jest tam wiele nieoczywistych dla mnie rzeczy. Dobrze by było gdyby każdy z nas wiedział czego się od siebie spodziewać bo z tego co wiem jazda w grupie to zupełnie co innego co jazda solo.

Ja nigdy nie jeździłem w grupie motocyklowej więc jazda z Wami będzie dla mnie pierwszym takim doświadczeniem. 

Bardzo dobre pytanie. Szacun. 

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że niektóre zasady są święte i należy o nich zawsze pamiętać:

1. Utrzymać mijankę w szyku 

2. Zawsze używać migaczy 

3. Zachować kolejność przy wyprzedzaniu 

Dlatego że będziemy się dopiero docierali i poznawali swoje nawyki podczas jazdy, proponuję wyprzedzanie pojedyńcze. Może mało dynamiczne, ale bezpieczniejsze. 

Jako prowadzącego proponuję Mirasa, bo jest najbardziej doświadczony i na dodatek będzie jechał z plecaczkiem. 

Później załoga z Łodzi City

Na końcu ja bym się toczył, bo prawie każdy wypad w grupie tak jechałem i czułem że dobrze mi na tej pozycji. 

Co Wy na to?

• Like 1

Uuuu panie,, wszystko co na tym filmiku opowiedział ten gość to bardzo ważne zachowania. Sprawdzone od kilkunastu tysięcy kilometrów .

Nie wyobrażam sobie inaczej , ze mógł by ktoś inaczej jeździć .

Moim zdaniem , to abc !

No dobra. Jasne, jako jako najmniej doświadczony powinienem jechać w środku. 

A co z górną granicą predkosciowa? Na pewno musi być niższa niż dozwolona prędkość bo będziemy jechać przez państwa w których policja lubi łapać. 

2 myki według mnie najważniejsze, 1 szachownica to oczywiste, najszybsze moto leci ostatnie a najmniej doświadczony przedostatni. Zamykający oczywiście na gixie 😁

Górna prędkość...

Wydaje mi się że max dozwolona będzie git.

Z ekipami z którymi latałem, mieliśmy taką zasadę, że jechaliśmy trochę szybciej niż dozwolona. Jak policja złapała pierwszego, to wszyscy zrzucali się na mandat.

Mirasku, pozycja zamykającego bardzo  mi leży 😁

Tirey, polecisz przede mną, damy radę. 

Już się nie mogę doczekać...

• Like 1

Potwierdźcie mi jeszcze raz, że wyjazd jest 16 maja. Będę w tym tygodniu ogarniał ubezpieczenie i nie chciałbym wykupić na zły termin.