Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czarnogóra, Albania, Rumunia.


miras23

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz np. w prognozach pogody jest modne słowo "dynamiczna " . Słowo to pasuje jak ulał również do prognoz wyjazdowych ,nie tylko naszych ale dużo szerszej grupy turystów wszelkich . Bo tak serio nikt nic nie wie ,a przewidywanie ,to wróżenie z fusów . W naszym przypadku plus ,niewątpliwie dodatni ,to to ,że jak się "zesra " to oprócz zawiedzionych marzeń i kilku kupionych pierdułek ,kasa jest w kapsie i czeka na lepsze czasy . Ci z biur podróży już mają troszkę więcej do stracenia ,czyli samodzielność popłaca :) . Cześć znajomych na dzisiejszym etapie jedzie na pewniaka ,ale (zawsze jakieś jest :( ) w niektórych miejscach jest wszystko pozamykane . Mam poustawiane camerki na większość miejsc ,które dane mi było odwiedzić i tak sobie wspominam ,ale to co widać na nich w ostatnich czasach ... to u nas jest normalnie . Z nudów kupiłem sobie ponton motorowy ,teraz jestem na etapie wyboru silnika ,bo dynamika musi być tak jak Show must go on ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki. Myślę że dobrze trzymać się ustalonego planu. Na początku maja jak już będzie więcej wiadomo  to podejmiemy decyzję co dalej. Jak sytuacja będzie bardzo posrana to można oblecieć Polskę dookoła. Też jest dużo ciekawych miejsc. Albo inny kierunek. Na razie bym się nie spinał za bardzo.  Jest sporo czasu i wszystko się może wydarzyć. 

Trzeba się po prostu dobrze zabezpieczać 

https://www.sadistic.pl/koronawirus-vt512128.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.