Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Starość


LBG

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałem sobie dzisiaj do Orlovej, gdzie był zlot weteranów - motocykli i samochodów. Piękne egzemplarze i duża ilość uczestników https://csfousek.rajce.idnes.cz/Orlovsky_sraz_auto-moto_veteranu_2019. Oglądając i robiąc zdjęcia trafiłem na Hondę CBR 1000F SC21 i zrobiło mi się smutno/staro. To zabytek z 1989 roku (tak było napisane, chociaż był w produkcji tylko 1987 i 1988). Pojechałem tam moją Hondą CBR jako widz, a okazało się, że bylem z zabytkiem. Jak ten czas ucieka :(. Zanim się obejrzałem obaj żeśmy się zestarzeli :( .

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LBG napisał:

Pojechałem sobie dzisiaj do Orlovej, gdzie był zlot weteranów

Jaki morał? Nie jeździć na zloty weteranów?

Nie! 

Raczej wypada się cieszyć, że się doczekało tego wieku, jeżdżąc litrową CeBeRą :)

Nie wszyscy mieli tyle szczęścia.

A że czas ucieka, to fakt niezaprzeczalny - byle go jakoś dobrze wykorzystać.

Niedawno czekaliśmy na wiosnę, a tu już jesień puka.:(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry i nieunikniony temat ?

Starość, to rzecz względna i zależna od programu naszego procesora ... co chcesz, to masz, co chcesz, to dostajesz!

Chcesz być starym - jesteś ?

Chcesz być młodym (???!!!) - jesteś ?

A jak otoczenie Cię widzi?! => A kogo to kurna obchodzi?! ?

Jak se na dynke założysz kask i ubierzesz kombik, to nikt nie widzi, czy masz 19 czy 91 lat :ph34r:

I tego należy się trzymać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CZESIO1958 napisał:

Gdzie to byłeś. Te samoloty to tak jakby Kraków muzeum lotnictwa. Byłem tam z ekipą syreniarzy dwa lata temu

Pozdrawiam Czesław 

 

Masz rację, to Czyżyny. Wczoraj spalaliśmy bezołowiową (Enfielda z dieslem nie widziałem) m. in. dla wsparcia męskich prostat. W ostatnią niedzielę września (w Warszawie w sobotę) organizowany jest przejazd dźentelmenów. Była spora grupa ze Śląska, m.in z Mikołowa i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w czerwcu jechałem do Grecji ,to na Słowacji mijałem dziesiątki motocykli i samochodów od powojnia do tak bella epoka .Super to wyglądało ,mieli jakiś zlot z przejazdem . Fakt ,że co jakiś czas stała laweta i coś ładowali ,ale coś za coś . Nawet nie wiedziałem ,że tyle tego jeszcze jeździ. Co zaś do starości j jej odczuwania ( jakiegokolwiek ) ,to myślę że jak ktoś już tu tylko zagląda ,to nie jest jeszcze źle :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku kolegow wlasnie w takim wieku sie spotkalo i jeden pyta:

jak tam u was  z sexem?
pierwszy mowi -ja raz w tygodniu,

drugi - mnie sie udaje raz w miesiacu,

(trzeci sie smieje az podskakuje na krzesle)

a ty pytaja koledzy? 

odpowiada trzeci  - raz w roku

I co ci tak wesolo?

odpowiada trzeci  - bo to wlasnie dzisiaj jest ten dzien.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, powolny napisał:

Jak w czerwcu jechałem do Grecji ,to na Słowacji mijałem dziesiątki motocykli i samochodów od powojnia do tak bella epoka .Super to wyglądało ,mieli jakiś zlot z przejazdem . Fakt ,że co jakiś czas stała laweta i coś ładowali ,ale coś za coś . Nawet nie wiedziałem ,że tyle tego jeszcze jeździ. Co zaś do starości j jej odczuwania ( jakiegokolwiek ) ,to myślę że jak ktoś już tu tylko zagląda ,to nie jest jeszcze źle :) .

Czy to było za przejściem w Korbielowie?  Dwa lata temu w czerwcu jechałem moplikiem do Kościeliska. Na podjeździe pod przełęcz Glinne od Nemestova waliła tam cała kolumna Velorexów, Jaw kiwaczek itd. Wtedy myśleli, że jadę na zlot i pokazywali, żebym zawrócił. Może to ta sama impreza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wjechałem w Hyżnem ,ale całkiem prawdopodobne ,że trasę miel dłuższą  ?? . Miałem wtedy trasę do Timisoary i szkoda mi było czasu na wyciągnięcie aparatu ,ale teraz żałuję ,bo na camp przyjechałem i tak o 23,30 i był zamknięty :( , a fotki by zostały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, powolny napisał:

Ja wjechałem w Hyżnem ,ale całkiem prawdopodobne ,że trasę miel dłuższą  ?? . Miałem wtedy trasę do Timisoary i szkoda mi było czasu na wyciągnięcie aparatu ,ale teraz żałuję ,bo na camp przyjechałem i tak o 23,30 i był zamknięty :( , a fotki by zostały .

To była chyba Ruzemborska Ruza w Dolnym Kubinie. W przyszłym roku warto będzie tam podjechać bo mamy niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.