Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Street Rod 750


Baniol94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktokolwiek na forum posiada lub miał przyjemność jeździć na HD Street Rod 750?

Szykuje się do zakupu moto właśnie w granicach ceny tego modelu i chciałbym posłuchać waszych opinii. To co mówią w salonie to jedno, każdy z nas to wie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobno dżentelmeni o gustach i pieniądzach nie dyskutują ;)

Może kolega chce koniecznie nowy i koniecznie ze stajni HD, bo taki sobie wymarzył i akurat tyle sianka uzbierał?? ;)

Nie ma to jak rzeczowa porada, coś w stylu mojego sąsiada.... 

-gdzie jedziesz na urlop?? 

-do Norwegii

-polecam Chorwację

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wicher napisał:

A podobno dżentelmeni o gustach i pieniądzach nie dyskutują ;)

Może kolega chce koniecznie nowy i koniecznie ze stajni HD, bo taki sobie wymarzył i akurat tyle sianka uzbierał?? ;)

Nie ma to jak rzeczowa porada, coś w stylu mojego sąsiada.... 

-gdzie jedziesz na urlop?? 

-do Norwegii

-polecam Chorwację

 

Ja nie polecam żadnego ale jak szybko kupi tak szybko będzie szukał kupca.

Wydech do wymiany 1500

Mapy i filtry 2000

i 40 k przekroczyło od strzału.

H-D kupuje się dla dźwięku i wibracji a ten jest jak na mój gust zbyt ugrzeczniony i zbyt poprawny.

Nie powiesz mi że mając do wyboru Sportstera 1200 lub Haritage za te same pieniądze nadal byś się upierał przy salonowym Streecie :D

Przekazuję swoją opinię a i tak zrobi jak uważa.

Niech kupuje i będzie szczęśliwym posiadaczem Pony H-D B)

ALE :

https://www.olx.pl/oferta/harley-davidson-softail-blackline-CID5-IDAvtSi.html#1cdcbef502

A w tych pieniądzach jak w ulęgałkach można przebierać.

@Wicher

Ja tam dżentelmen nie jestem ale jak baba ma fiuta to koledze bym odradził wspólną noc :D Chyba że faktycznie lubi !

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brendix napisał:

Ja nie polecam żadnego ale jak szybko kupi tak szybko będzie szukał kupca.

Jak nie, jak z tego co widzę wcześniej wymieniłeś trzy inne marki :)

A skąd ty to wiesz, co będzie po zakupie?? Może akurat mu podejdzie i zostanie z nim na wieki wieków i np. w miarę nabywania doświadczenia i przekonania do marki będzie go sobie modyfikował...........albo sprzeda i kupi Yamahę,jego sprawa.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brendix napisał:

Nie powiesz mi że mając do wyboru Sportstera 1200 lub Haritage za te same pieniądze nadal byś się upierał przy salonowym Streecie :D

Nie znam się na harleyach, to dla mnie marginalna marka, ale.... 

Mam teraz do wyboru nową Super Tenere 1200 lub w tych samych pieniądzach tigera 1200 z 2017.

Rzekomo ten Tiger lepszy, ale jak mam do wyboru bieliznę z lumpexu a tą całkiem nową nie ruszaną, to wybieram jednak drugą opcję :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wicher

Dnia 8.09.2019 o 21:02, Baniol94 napisał:

Witam.

Czy ktokolwiek na forum posiada lub miał przyjemność jeździć na HD Street Rod 750?

Cytat

Szykuje się do zakupu moto właśnie w granicach ceny tego modelu i chciałbym posłuchać waszych opinii.

To co mówią w salonie to jedno, każdy z nas to wie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)

O to mi chodzi że chciał usłyszeć opinię :D

No to włala.

Piszę jak uważam i rozumiem że nie z każdym gustem trzeba się zgadzać.

Nie jestem jakimś zapaleńcem H-D ale po cholerę miał by wydawać 40 k na salonową sztukę  jak może w tych pieniądzach kupić 3 klasy lepszy sprzęt.

Chyba że ma być NOWY z salonu i mieć nie napierdzianą kanapę.

To inny temat do dyskusji.

 

Ale nie będziemy się przerzucać mądrościami chyba.

Jak się wypowie to będziemy wiedzieli w którą stroną ma iśc dyskusja.

Chyba z ty,m nikt nie będzie polemizował B)

bored over it GIF

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że o temacie nikt mi nie napisał.

  1. Chcę znać opinię tym konkretnym modelu, bo reszta HD mnie teraz nie interesuje po prostu. Fakt ze są piękne itp. Ale proszę was, każdy z nas chce zrobić po swojemu.
  2. Inne motocykle które mam na oku to Yamaha Mt-07/XSR700, Honda CB 650R. Tylko o nich tutaj nie chce dyskutować. Wiedzcie że chciałem znać tylko zdanie właścicieli tego HD-ka
  3. Dlaczego nowe? bo biorę w leasing. A od prywatnego właściciela tego nie zrobię ;)
  4. Jestem świeżak. Dopiero co zdane prawko. Czekam na plastik. Będę testował na jazdach próbnych osobiście te 4 modele. Nie chcę 900cc ani nic wyżej z tego względu że nie potrzebuję takiej mocy.
Dnia 10.09.2019 o 08:15, tomalos napisał:

No i zniszczyłeś człowiekowi psyche teraz ;)

I spokojnie, psychy mi nie zepsuł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bierzesz nówkę to od strony technicznej się nie przejmuj, w razie czego masz gwarancje. Szanse, że się popsuje są znikome wiec nie ma co gdybać. Co do jazdy to we wszystkich testach twierdza, że jest prosty i łatwy w obsłudze, to powinieneś ogarnąć. Jedyne co Ci mogę doradzić to weź AC. To jest salonówka, a ty świeżak - ja bym wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Baniol94 napisał:

No widzę że o temacie nikt mi nie napisał.

  1. Chcę znać opinię tym konkretnym modelu, bo reszta HD mnie teraz nie interesuje po prostu. Fakt ze są piękne itp. Ale proszę was, każdy z nas chce zrobić po swojemu.
  2. Inne motocykle które mam na oku to Yamaha Mt-07/XSR700, Honda CB 650R. Tylko o nich tutaj nie chce dyskutować. Wiedzcie że chciałem znać tylko zdanie właścicieli tego HD-ka
  3. Dlaczego nowe? bo biorę w leasing. A od prywatnego właściciela tego nie zrobię ;)
  4. Jestem świeżak. Dopiero co zdane prawko. Czekam na plastik. Będę testował na jazdach próbnych osobiście te 4 modele. Nie chcę 900cc ani nic wyżej z tego względu że nie potrzebuję takiej mocy.

I spokojnie, psychy mi nie zepsuł :D

No i wszystko w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, brendix napisał:

tu tss GIF

No jedna jaskółka wiosny nie czyni :)

Założycielowi tematu proponuję poczytać zachodnie recenzje. 

Tak z ciekawości przeczytałem i motocykl zbiera pochlebne opinie, jak na ten budżet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam obecnie na filipinach. Tu mozna spotkac ten model.. i szczerze to bije po oczach wykonanie.. jednak czego oczekiwac za tą cene.. ma swoja zalete.. jest niski, malo kosztuje,  chcesz jutro Ci cykne fotke z garazu. Tutaj big twin nie ma sensu. Nie bede tlumaczyl dlaczego. Po prostu to biedamodel.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DANVIELD napisał:

Mieszkam obecnie na filipinach.

Wiem kay są Lipiny.

A Fi-Lipiny, to dzielnica czego???

Jak na PIERWSZY motocykl, to w zupełności wystarczy.

Wręcz szkoda, salonowej nówki sztuki, bo najprawdopodobniej i tak go "położy".

Ps. Tak z ciekawości...

Co porabiasz na Filipinach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.