Jump to content
Sign in to follow this  
Klamra

Świętokrzyskie Solo

Recommended Posts

W sumie tak, ale wszystkiego nie da się przewidzieć, na pałę też nie możesz jechać, ale trzeba znaleźć sobie dobry assistance.
Ja chyba wejdę w Hestię, bo ma dobre opinie wśród bikerów poruszających się dużo poza granicami PL.
Ale, nie o tym chyba jest ten wątek. Trochę zboczyliśmy z tematu i zaśmieciliśmy koledze wątek ;) 

15 minut temu, Wicher napisał:

W sumie tak, ale wszystkiego nie da się przewidzieć, na pałę też nie możesz jechać, ale trzeba znaleźć sobie dobry assistance.

I to jest w sumie dobry wątek na nowy temat dotyczący ubezpieczenia za granica. 

PS.

Klamra powiedz Zamek Krzyżtopór warty obejrzenia? Chodzi mi on po głowie, ale zawsze jakoś mam nie po drodze ;) 

5 minut temu, tomalos napisał:

Klamra powiedz Zamek Krzyżtopór warty obejrzenia? Chodzi mi on po głowie, ale zawsze jakoś mam nie po drodze ;) 

Oj warto, warto. Na mnie zrobił niesamowite wrażenie, tym bardziej, że zgubiłem się w podziemiach ☹️ Dobrze jest go zwiedzać w czasie, kiedy nie ma tam licznych imprez

23 godziny temu, Wicher napisał:

Kolego w Polsce, to lawetę załatwię szybciej niż taksówkę. Pojedź np. do Albanii, w Góry Przeklęte, roztrzaskaj motocykl i opowiedz mi o swoich doświadczeniach z assistance PZU ;)

Bez paniki w Teth jest assistance co 2 -3 godziny ma objazd kaczkami za pare euro daja rade:-) 

Polecam klasztor na Świetym Krzyżu mozna wejsc na dzwonnice i jest zajefajny widok na okolice,😀poza tym skansen w Tokarni,Chęciny zamek,jaskinia Raj ,pałacyk w Kurozwekach z wlasnym browarem,do Sandomierza tez juz jest blisko.

21 godzin temu, tomalos napisał:

Warto :)Zanim wybudowali Wersal, Krzyztopór był największym tego typu zamkiem w europie. A raczej Pałacem, bo to jest typ budowli Palazzo in Fortezza. Czyli pałac obronny. Niestety Ossoliński (ktory był właścicielem pierwszym), nie zdążył go dokończyć, a następcy tego również nie zrobili. Warto choćby dlatego, że jego architektura opiera się na kalendarzu. Ma okien tyle co dni w roku, Fasad tyle co kwartałów itd.

Dnia 15.09.2019 o 19:45, Wicher napisał:

Kolego w Polsce, to lawetę załatwię szybciej niż taksówkę. Pojedź np. do Albanii, w Góry Przeklęte, roztrzaskaj motocykl i opowiedz mi o swoich doświadczeniach z assistance PZU ;)

Ale w Rumunii na wydupiu jak trzeba było zabrać moto z drogi bo była rozcięta opona to assistance PZU zadziałało bez szwanku, na dodatek w momencie kiedy się okazało że na dostawę nowej ( z Bukaresztu) trzeba było czekać do następnego dnia to przysługiwał hotel dla kierowcy oraz pasażera. Wszystko odbyło się bez problemów tzn. ja nie wiem jakie oczekiwania mają co niektórzy i czy długo to długo...? W każdym razie ja nie narzekałem.

• Like 1