Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Świętokrzyskie Solo


Klamra

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie tak, ale wszystkiego nie da się przewidzieć, na pałę też nie możesz jechać, ale trzeba znaleźć sobie dobry assistance.
Ja chyba wejdę w Hestię, bo ma dobre opinie wśród bikerów poruszających się dużo poza granicami PL.
Ale, nie o tym chyba jest ten wątek. Trochę zboczyliśmy z tematu i zaśmieciliśmy koledze wątek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wicher napisał:

W sumie tak, ale wszystkiego nie da się przewidzieć, na pałę też nie możesz jechać, ale trzeba znaleźć sobie dobry assistance.

I to jest w sumie dobry wątek na nowy temat dotyczący ubezpieczenia za granica. 

PS.

Klamra powiedz Zamek Krzyżtopór warty obejrzenia? Chodzi mi on po głowie, ale zawsze jakoś mam nie po drodze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomalos napisał:

Klamra powiedz Zamek Krzyżtopór warty obejrzenia? Chodzi mi on po głowie, ale zawsze jakoś mam nie po drodze ;) 

Oj warto, warto. Na mnie zrobił niesamowite wrażenie, tym bardziej, że zgubiłem się w podziemiach ☹️ Dobrze jest go zwiedzać w czasie, kiedy nie ma tam licznych imprez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Wicher napisał:

Kolego w Polsce, to lawetę załatwię szybciej niż taksówkę. Pojedź np. do Albanii, w Góry Przeklęte, roztrzaskaj motocykl i opowiedz mi o swoich doświadczeniach z assistance PZU ;)

Bez paniki w Teth jest assistance co 2 -3 godziny ma objazd kaczkami za pare euro daja rade:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tomalos napisał:

Klamra powiedz Zamek Krzyżtopór warty obejrzenia? Chodzi mi on po głowie, ale zawsze jakoś mam nie po drodze ;) 

Warto :)Zanim wybudowali Wersal, Krzyztopór był największym tego typu zamkiem w europie. A raczej Pałacem, bo to jest typ budowli Palazzo in Fortezza. Czyli pałac obronny. Niestety Ossoliński (ktory był właścicielem pierwszym), nie zdążył go dokończyć, a następcy tego również nie zrobili. Warto choćby dlatego, że jego architektura opiera się na kalendarzu. Ma okien tyle co dni w roku, Fasad tyle co kwartałów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2019 o 19:45, Wicher napisał:

Kolego w Polsce, to lawetę załatwię szybciej niż taksówkę. Pojedź np. do Albanii, w Góry Przeklęte, roztrzaskaj motocykl i opowiedz mi o swoich doświadczeniach z assistance PZU ;)

Ale w Rumunii na wydupiu jak trzeba było zabrać moto z drogi bo była rozcięta opona to assistance PZU zadziałało bez szwanku, na dodatek w momencie kiedy się okazało że na dostawę nowej ( z Bukaresztu) trzeba było czekać do następnego dnia to przysługiwał hotel dla kierowcy oraz pasażera. Wszystko odbyło się bez problemów tzn. ja nie wiem jakie oczekiwania mają co niektórzy i czy długo to długo...? W każdym razie ja nie narzekałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.