Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Interkom Cardo czy Sena ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planach zakup interkomu, zastanawiam się nad modelem 30k od Seny albo Cardo Packtalk Bold. Cena dosyć wysoka, więc ma to być sprzęt na lata. i tu pytanie czy opłaca się inwestować w tak drogie urzadzenia czy może wybrać coś tańszego? Z tego co już wiem to problemów z łącznością tej samej marki nie mają problemów, a jak wygląda sytuacja łączności z innymi producentami np. midland ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardo!!!

Bo: jakość i ... technologia. Pamiętaj, że świat nie stoi w miejscu, ani sie nie cofa tylko pędzi do przodu, ku nowemu i za 2-3 lata ...

Ponadto jak ktoś lubi bajery, to on ma ich tyle, że ... hohoooo.

Zdalnie możesz wszystko ustawiać z kompa/telefonu, łącznie z dodawaniem połączeń znajomych - wchodzi w Twój zasięg i już go masz na głośnikach bez potrzeby strojenia się

https://community.cardosystems.com/members/home#settings

Ale czy Bold czy Slim ... zależnie od kasku. Ja używam Bold-a, bo z tyłu kasku na potylicy mam wyloty powietrza i nie ma Slim-a gdzie założyć. Ponadto uważam, że Bold wydaje sie być bardziej kompaktowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Senę 20 i więcej bym raczej nie kupił. W konferencji na 3-4 osoby jakość znacznie spada, jest też niejednakowa głośność poszczególnych rozmówców i nie da się tego regulować. Na dwie osoby i w pojedynkę do łączności z telefonem jest dobrze ale do tego celu starczą o wiele tańsze rozwiązania. Z markowych jest jeszcze Midland, może warto wziąć pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, shogun_zag napisał:

Cardo!!!

Bo: jakość i ... technologia. Pamiętaj, że świat nie stoi w miejscu, ani sie nie cofa tylko pędzi do przodu, ku nowemu i za 2-3 lata ...

Ponadto jak ktoś lubi bajery, to on ma ich tyle, że ... hohoooo.

Zdalnie możesz wszystko ustawiać z kompa/telefonu, łącznie z dodawaniem połączeń znajomych - wchodzi w Twój zasięg i już go masz na głośnikach bez potrzeby strojenia się

https://community.cardosystems.com/members/home#settings

Ale czy Bold czy Slim ... zależnie od kasku. Ja używam Bold-a, bo z tyłu kasku na potylicy mam wyloty powietrza i nie ma Slim-a gdzie założyć. Ponadto uważam, że Bold wydaje sie być bardziej kompaktowy.

dzięki za opinie

Sena jest na podobnym poziomie technologicznym, przynajmniej tak wynika z opisu producenta :p 

obecnie kask SHOEI GT-Air II 

A jak wygląda łączność z interkomami innych producentów ? próbowałeś się łączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Też mam ten problem. CARDO czy SENA?

A co sądzicie o nowej senie 50r?
Jeszcze chyba niedostępna w sprzedażny. Sam opis na stronie producenta bardzo ciekawy.

Pod koniec sezony już prawie byłem skłonny kupić CARDO Packtalk slim ale teraz znowu nie jestem zdecydowany co wybrać.

Ktoś coś doradzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.