Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ADV Academy - szkolenie


palnik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ,

Pragnę się z Wami podzielić moimi wrażeniami ze szkolenie motocyklowego - Adventure. Powiem , że jest to super sprawa , mnóstwo frajdy , na bardzo dobrym torze crossowym w Dąbrowie Górniczej. Pomimo tego , że wróciłem kompletnie ''wypompowany'' - ledwo się doczołgałem do domu  :) . Ale za to przeszczęśliwy. Zbyszek Tarnowski prowadzi naprawdę super szkolenie. Ma w tym doświadczenie . I umie sprzedać swoją wiedzę . Co jest bardzo istotne na szkoleniu ...Bardzo dokładnie tłumaczy poszczególne ćwiczenia i podchodzi do każdego uczestnika indywidualnie. Nagrywa Wasze poczynania i później je z Wami omawia . Dobra metoda.

  Wiem … :) teraz co zrobić żeby zablokować uślizg tylnego koła w zakręcie na szutrze :). Człowiek całe życie się uczy …

We wrześniu chyba zapiszę się na część drugą '' piach i błoto ''

link do strony ze szkoleniem :

https://advacademy.pl/

Polecam

p.s. to nie jest reklama

20190824_152353.jpg

20190824_113739.jpg

20190824_102959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ćwiczę ;) , jak przyjechałem do domciu to ... matko z córką ?!?!?! ,jak te moto wyglądało ,karcher i jechane :) . To jest na byłej hałdzie KWK 1 V , kawałek za Wodzisławiem Śl . Dokładnie trzeba zjechać na węźle Mszana i przejechać kilka km . Ja tam jeździłem w normalne dni ,ale zauważyłem (jadąc kilka razy autostradą ) ,że w niedzielne popołudnia zwożą tam ludziska qady i crosy na lawetach ,ale i homologowani też są i trenują .Ja solo ,bo ubogi krewny jestem ;) , ale ten teren jest trudny i szkoda Twojej Afryki . Jak zostałem wisieć na ostrzejszej górce ,to osłona silnika przyrysowana . Będzie się czym pochwalić , że niby taki hardkor jestem :) ,a jak zjeżdżałem z dosyć stromego zjazdu i dupa myszkowała ,to adrenalinka też skakała i cykorek o motek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie nikt nie przeganiał ,mało nikogo tam nie było .To jest dosyć daleko od domów i na totalnym zadupiu . nie wiem jak teraz ,ale na wiosnę możesz podjechać w niedzielę i pogadać z użytkownikami . ja tam wpadam jak mam chwilkę wolnego i jeszcze nikogo nie spotkałem .

Tor motocrossowy Skrzyszów – Mapy Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.