Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam z (Dolnego) Śląska


MikiZ75

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem to forum z jednego powodu; bo czegoś szukałem, ale postanowiłem się "dosiąść do ogniska" o ile nikt nie będzie miał nic przeciwko. Pozwolę się "dosiąść" jako Dolnoślązak ale roszczę sobie do tego prawo jako były, dziesięcioletni mieszkaniec Zabrza z wielkim sentymentem do Górnego Śląska ;)

Motocykle to moja pasja od najmłodszych lat a jako, że do najmłodszych już nie należę, więc kilka się ich w życiu przewinęło. Nie jestem "znafcą" i też nie próbuję takiego zgrywać. Swoje "zakupy" zazwyczaj wcześniej czy później rozkładam na czynniki pierwsze (pomijając silniki, bo na tym się nie znam) aby wiedzieć na czym jeżdżę. Do niedawna ścigacze a po dłuższej przerwie, (od roku) Yamaha Royal Star Venture 2001 r.

Obecny sezon spędzam w garażu (stąd czas na forum) bo właśnie za taką rozbiórkę się zabrałem, a jako, że to dosyć mocno obudowany motocykl to i jest co odkręcać, przykręcać i zastanawiać się co z tymi częściami co zostały zrobić ;) Tak naprawdę powodem było "poszukiwanie znikających prądów" i dodaniu kilku gadżetów a nadal jestem na etapie poszukiwań; ze względu na absorbującą pracę i garaż oddalony o kilka ładnych kilometrów od domu.

Liczę również na wsparcie jakiś osób znających Venture; bo np. nie wiem jak wyjąć radio a chcę naprawić klapkę.

Docelowo rozglądam się za GL 1800 i już jestem na tym fajnym/nie fajnym etapie rozglądania się; ale o tym innym razem.

Pozdrawiam z Wrocławia

Michał

p.s. a poniżej obecna Venture; przed i w trakcie ;) Mam nadzieję, że nie za długo, na dzień dobry ?

Cytat

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj "przy ognisku"  :)

22 godziny temu, MikiZ75 napisał:

Pozwolę się "dosiąść" jako Dolnoślązak ale roszczę sobie do tego prawo jako były, dziesięcioletni mieszkaniec Zabrza z wielkim sentymentem do Górnego Śląska ;)

Chopie... Ty to prawie Hanys jesteś ;)

 

22 godziny temu, MikiZ75 napisał:

Obecny sezon spędzam w garażu (stąd czas na forum) bo właśnie za taką rozbiórkę się zabrałem, a jako, że to dosyć mocno obudowany motocykl to i jest co odkręcać, przykręcać i zastanawiać się co z tymi częściami co zostały zrobić

Takie rzeczy, to się zimą robi :excl:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.