Jump to content
Sign in to follow this  
haidisss

Powrót na dwa koła

Recommended Posts

Cześć, 

Po 7 latach chcę wrócić do motocykli. 
Wcześniejsze doświadczenie to 3 sezony na Hondzie NTV 650 i ok 10 tys przejechanych kilometrów. 
W międzyczasie okazjonalnie objeżdżałem mniejsze pojemności. 
Czyli coś tam wiem, coś pamiętam ale bez szaleństwa.
Niestety nie mam zbyt dużo czasu więc szukam czegoś do miasta i na krótkie trasy. 
Budżet ok 16k, rocznik od 2010, pojemność 500+.
Jeśli macie jakieś pomysły co kupić, gdzie kupić to bardzo chętnie posłucham.
Trzymajcie się. 

Przy tym budżecie jest już w czym wybierać. Wbijasz na olx czy inny portal z ogłoszeniami, wybierasz co Ci się podoba, a później dowiadujesz się co nieco o danym moto. Czy spokojne czy szatańska dusza, spalanie, wygoda, jakieś wady itp. Ktoś Ci może polecać jakieś chopperki, ktoś inny sporty czy turystyki. To tobie ma się podobać. Ja mogę np zaproponować coś w stylu xj6, fazera, horneta czy mt 07 (bestseller ostatnich lat- ale musiałbyś raczej troszkę nagiąć budżet). Krzywdy Ci nie zrobią, a sobie pojeździsz. Równie dobrze możesz szukać wśród europejczyków (np jakieś beemki). Dasz rade :)

warto poodwiedzac forumy konkretnych modeli i tam poszukac w giełdach, ludzie sprzedają swoje sprzęty, często opisując wczesniej ich historie lub naprawy, na forumy jeszcze niezbyt czesto włażą handlarze... chociaz jest coraz gorzej ... np. jedno z takich konkretnych o ile cie interesuje ten model honda VFR http://www.vfr-oc.pl/forum/