Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozebrany motocykl, a przegląd.


Yoo!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koledzy mam pytanie odnośnie przeglądu motocykla kiedy stoi rozebrany.

Od początku roku  moto stoi rozebrane ze względu na brak czasu nie mam kiedy go zrobić,a we wrześniu kończy mi się przegląd. 

Jak sprawa wygląda jak tego przeglądu nie zrobię ? Później muszę moto wziąść na lawetę i nim jechać na przegląd czy można to w jakiś sposób zgłosić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli jak to jest, od daty przeglądu mam 3 miesiące żeby go zrobić ?

 

Dzwoniłem na stację, jeśli o nich chodzi to przegląd mogę zrobić i za rok, problem jedynie wtedy kiedy miśki złapią w drodze na przegląd. Ale jeśli chodzi o stację diagnostyczną to oni sami problemów nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, victoryMP napisał:

Rządzący w tej chwili nie maja czasu,aby zmienić te przepisy,(małoważne)

muszą się do wyborów przygotować ,tak wiec nie masz się czego obawiać

Nie zgodzę się z Tobą Maryjan,

te sprawy lecą innymi drogami niż wybory i inni ludzie się tym zajmują.

Uwierz mi że wiele się dzieje w temacie przeglądów, przerejestrowania pojazdów czy kręcenia liczników.

 

A Ty kolego Yoo! , jak cię miśki złąpią w drodze na przegląd to zapłacisz 50 zł za niemanie przeglądu, zabiorą dowód rejestracyjny i każą jechać na przegląd !! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, becker napisał:

accord ale dowodów juz nie zabierają, możesz jezdzic bez

No i tu byś się zdziwił !!

Mi zabrali wirtualnie (bo nie maiłem) , za spowodowanie stłuczki, zdaniem milicjantów pojazd nadawał się do przejazdu przez stację diagnostyczną co nie przeszkadzało żebym uszkodzonym autem jechał do domu 50 km.

Po naprawie i ze stempelkiem od diagnosty pojechałem na komisariat aby wirtualnie dowód odebrać a tu pan sierżant sztabowy czy inny aspirant chce papierowy dowód rejestracyjny.

To jest ciekawe państwo, nieprawdaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zatrzymania dowodu to faktycznie biorą wirtualnie czyli blokują w systemie.

Miał podobnie w samochodzie. Przyjechali,zabrali dowód choć go fizycznie nie miałem, naprawiłem samochód,zrobiłem przegląd i pojechałem odblokować dowód na komisariat, ale uwaga, nie byle jaki, musiałem jechać na komisariat, na którym jest wydział drogowy. Ta samą policja,te same województwo, ten sam system na którym pracują, ale musiałem jechać na ten konkretny. Akcja rozgrywała się w Chorzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, accord napisał:

Nie zgodzę się z Tobą Maryjan,

te sprawy lecą innymi drogami niż wybory i inni ludzie się tym zajmują.

Uwierz mi że wiele się dzieje w temacie przeglądów, przerejestrowania pojazdów czy kręcenia liczników.

 

A Ty kolego Yoo! , jak cię miśki złąpią w drodze na przegląd to zapłacisz 50 zł za niemanie przeglądu, zabiorą dowód rejestracyjny i każą jechać na przegląd !! :lol:

Masz racje,ze robia to inni ludkowie ,ale gdyby to była priorytetowa sprawa Kaczora ,to dzisiaj do godziny 24.00 byłoby to przegłosowane.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.