Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

LWG dla wszystkich


Tomasz Warmus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Tomek i jestem z Jaworzna. Kończę w tym roku 50-tkę. Dawno, dawno temu, gdy byłem jeszcze "piękny i młody" byłem posiadaczem Jawy TS 350 - nówki sztuki, kupionej na Giełdzie Samochodowej w Krakowie. Jawa TS 350 wraz z MZ ETZ 250, były wtedy obiektem pożądania. Przygoda z Jawą trwała 5 sezonów - szczęśliwych i bezpiecznych sezonów. Przez następne lata, zawsze na widok motocyklisty, odżywały wspomnienia i wrażenia z jazdy. Pojawiały się pomysły zakupu jakiegoś moto ale równie szybko pojawiały się też jakieś przeciwwskazania i przeszkody. 

I w końcu... W roku mojego okrągłego jubileuszu, spontanicznie, w czerwcu ,po rozmowie z kolegami z firmy - motocyklistami - zakupiłem moto. Pomyślałem, że stateczny starszy pan, powinien powozić się na stare lata na jakimś cruiserze. Wybór padł na Suzuki VL Intruder 1500 LC z 1998 roku.

To tyle w telegraficznym skrócie o mnie i mojej przygodzie z motocyklami. 

Kolejne przygody, mam nadzieję, będą w towarzystwie społeczności tego Forum.

Jeszcze raz - dla wszystkich LWG

Jestem w trakcie robienia portfolio mojego Intruza, więc na razie fotka modelu i kolorystyki jaki posiadam. 

 

 

Suzuki.PNG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w 2004 roku woziłem się dużo po Niemczech i pewnego razu na miejsce spotkań miejscowych motocyklistów podjechała piękna lśniąca  Hajka. Para która zeszła z sokoła ubrana w skórzane kombiki po zdjęciu kasków okazała się starszym statecznym państwem grubo po sześćdziesiątce ? Wiek to tylko numer, Witaj na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.