Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wiedeń wyjazd weekendowy


duchu86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

czy ktoś z Was był na moto w Wiedniu i może polecić jakąś dogodną lokalizację blisko centrum, jednocześnie stawiając na bezpieczeństwo motocykla? Chciałbym wyskoczyć spontanicznie jutro popołudniu i wracać w niedzielę. Biorę pod uwagę urozmaicenie trasy i np. jechać przez bratysławę tam przenocować piątek sobota wiedeń niedziela powrót. Ma ktoś z Was miejsca lub trasy godne polecenia? Może jest ktoś kogo interesuje taki wyjazd i podepnie się?  Dziękuje za wszelką pomoc oraz dodatkowe pomysły. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2019 o 23:04, duchu86 napisał:

Witam wszystkich,

czy ktoś z Was był na moto w Wiedniu i może polecić jakąś dogodną lokalizację blisko centrum, jednocześnie stawiając na bezpieczeństwo motocykla? Chciałbym wyskoczyć spontanicznie jutro popołudniu i wracać w niedzielę. Biorę pod uwagę urozmaicenie trasy i np. jechać przez bratysławę tam przenocować piątek sobota wiedeń niedziela powrót. Ma ktoś z Was miejsca lub trasy godne polecenia? Może jest ktoś kogo interesuje taki wyjazd i podepnie się?  Dziękuje za wszelką pomoc oraz dodatkowe pomysły. Pozdro

Ja polecam Wachau  na zachód od Wiednia. Tam jest właśnie sezon na morele, przetwory i morelówkę. Warto jechać na Kahlenberg.

Nocleg tańszy był w hostelu przy autostradzie na Graz w Wiener Neudorf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ajk4send napisał:

Ja polecam Wachau  na zachód od Wiednia. Tam jest właśnie sezon na morele, przetwory i morelówkę. Warto jechać na Kahlenberg.

Nocleg tańszy był w hostelu przy autostradzie na Graz w Wiener Neudorf.

Dzięki, jutro przy śniadaniu będę coś planował. Właśnie zajechałem do zylina i na samym rynku wziąłem pokój w grand hotel. Jechałem ale oś strony Czech przez Ostrawę Jiczyn i góry rożnowskie. Coś pięknego. Niedawno byłem w Bieszczadach ale moim zdaniem widoki i winkle tu świetne. Jutro trasa na Wiedeń ale przez Bratysławę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja pojechałem 10 listopada i wracałem 13 w sobote .

11 place były jeszcze ogrodzone tymi przenośnymi ogrodzeniami,ale 12 już wszystko było otwarte.

Bylem na Stefanplatz,Grabenplatz,Rathaus,

jadać widziałem ze na Teresaplatz , i w parku, tez wszystko otwarte i w innych miejscach , ale jak jest dzisiaj to nie wiem.

od 15 zaczely sie obostrzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.