Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodociany (przyszły) motocyklista potrzebuje Waszej pomocy!


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry albo dobry wieczór

Witam wszystkie szanowne  motocyklistki  oraz motocyklistów nazywam się Mikołaj jestem z Raciborza mam 16 lat od dwóch lat rozmawiam z rodzicami żeby pozwolili mi jeździć na motocyklu po tych dwóch latach udało mi się Ich przekonać że motocykle nie są takie złe a wręcz przeciwnie sprawiają wielką frajdę, i uszczęśliwiają.

Rodzice powiedzieli że podpiszą mi zgodę na prawo jazdy. Jest pierwszy sukces :)  Dodali że to ja sam mam uzbierać pieniądze na motocykl, ubezpieczenie, prawko, sprzęt. Jak wiadomo to nie jest tanie hobby. Wiec zacząłem szukać pracy niestety jedynie co mogę robić w tym wieku to roznoszenie ulotek oczywiście na wakacje.W tym czasie udało mi się u Wujka na ogrodzie coś popracować coś zarobić. Na warsztacie (po znajomości) też mi się udało ale już zasoby wyczerpane wszytko co już mogłem tam zrobić zrobiłem. Na pewno coś jeszcze wykombinuje już kombinuje pisząc ten tekst na forum. 

KAT. A1 drugą połowę też nazbieram przez wakacje. Niestety nie mam takich możliwości żeby nazbierać na motocykl wiec...

Proszę wszystkich którzy to czytają o pomoc, o wsparcie finansowe. Nie chodzi mi tu żeby dać za darmo lecz mogę zrobić wszystko żeby sobie dorobić/zarobić na motocykl. Mimo tego że jestem taki młody Kocham motocykle wiem że będę z nimi żył. (Spokojnie dziewczynę sobie znajdę) Także jak macie jakiś pomysł co mogę zrobić żeby dorobić proszę podzielcie się nim.

Po ty całych dwóch latach serio czuję się szczęśliwy że zmieniłem chociaż trochę podejście moich rodziców do motocyklistów. Jestem szczęśliwy że mogłem od mojego przyjaciela się zapoznać z tak piękną pasją.

Dodane jest zdjęcie motocykla na którym chce jeździć jeszcze w tym sezonie. (Chciałbym mieć go na ten sezon ponieważ mój instruktor, który sam jest pasjonatem jak usłyszał że mam w planach z dwójką przyjaciół objechać całą Polskę motocyklami Oczywiście za 2/3 lata. Super instruktor zaproponował że mogę w tym roku się z nim zabrać na tą trase tylko jak będę miał motocykl.) 

Mam wielką motywacje do działania żeby dorobić dlatego szukam wszędzie wszelkiej pomocy ;) 

Pozdrawiam wszystkich miłego dnia albo dobranoc. LWG 

image.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbiera czy nie to lepszego nastawienia do pracy w tym wieku mieć nie można . Napisz może skąd jesteś, będzie komuś łatwiej coś zaproponować . Ja bym spróbował gdzieś po wiosce pochodzić i popytać kogoś kto ma gospodarstwo, teraz pewnie jest co robić bo jest sezon . 10 odmówi , jedenasty się zainteresuje ...

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.