Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Grossglockner 18.6 - 23.6


palnik

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest ktoś chętny na wyjazd w podanym terminie w czerwcu ( 18 - 23 ) do Austrii ? w planie po kolei : Halsttatt , zapora na Malcie , może przejazd koleją do Bad Gastein , Grossglockner , Nockberg oraz inne atrakcje , które przyjdą do głowy w trakcie wyjazdu. Planuję spanie w Gasthousach ( 2 noclegi wstępnie mam zarezerwowane 19/20 i 20/21 ), przejazd spokojny bez wyścigów. Nastawiony na podziwianie krajobrazu i delektowanie się jazdą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , zapraszam. Tylko muszę znać konkrety bo z rezerwacją noclegów w okolicach Halsttat jest juz bardzo kiepsko. Austryjacy też mają wolne :) Plan byłby taki żeby 18ego dojechać w okolice Halsttat i tam nocleg. Dzień drugi to: zobaczyć miasteczko i jazda nad zaporę , kolejką następnie przez góry na drugi nocleg . Zresztą do ustalenia reszta planu. 2 -3 osoby to optymalna ekipa. Może z tego zrodzi się ekipa już na bardziej poważne wyprawy ??? kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, palnik napisał:

To niech będzie : MOP Rowień Zachód  w stronę granicy z Czechami . Tam jest stacja paliw Lotos w sobotę 8.06 lub niedzielę 9.06  ?  godziny popołudniowe np.16:00 ? 

Ok, to niech będzie niedziela ale jeśli chodzi o mnie to będę wtedy wracał z Rewala więc jest prośba o mobilne podejście do godziny :) Dam Wam znać tak 2-3 godziny wcześniej o której będę, przewidywany czas mojej podróży wg. map google to ok. 9,5h więc zakładając, że wyjadę o 7:00 to powinienem być na miejscu ok. 16:30 (bez postojów). Tomku mam nadzieję, że ogarniemy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Onlinemaster napisał:

niedziela, 16:30, MOP Rowień Zachód - Lotos, do zobaczenia.

Witam powtórnie. Ponawiam wiadomość: Właśnie przeczytałem post o planowanym wyjeździe do Austrii. Jeżeli to możliwe to chętnie dołączę, sam albo w parze. Czytam też o planowanym spotkaniu zapoznawczym, jestem otwarty. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam, Kris BMW F 800 GT

P.S. Zauważam też, że jest umówione spotkanie na niedzielę. Nie chcę przybyć tam jako intruz, więc proszę o akceptację mojego udziału. Dziękuję, Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kris Kat napisał:

Witam powtórnie. Ponawiam wiadomość: Właśnie przeczytałem post o planowanym wyjeździe do Austrii. Jeżeli to możliwe to chętnie dołączę, sam albo w parze. Czytam też o planowanym spotkaniu zapoznawczym, jestem otwarty. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam, Kris BMW F 800 GT

P.S. Zauważam też, że jest umówione spotkanie na niedzielę. Nie chcę przybyć tam jako intruz, więc proszę o akceptację mojego udziału. Dziękuję, Kris

Jeżeli masz czas to zapraszam na spotkanie . Co do wyjazdu ... to plan jest jechać we 3-4 osoby  . Jeżeli Tobie to nie przeszkadza to jesteś na liście rezerwowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Walgav napisał:

Ok, to niech będzie niedziela ale jeśli chodzi o mnie to będę wtedy wracał z Rewala więc jest prośba o mobilne podejście do godziny :) Dam Wam znać tak 2-3 godziny wcześniej o której będę, przewidywany czas mojej podróży wg. map google to ok. 9,5h więc zakładając, że wyjadę o 7:00 to powinienem być na miejscu ok. 16:30 (bez postojów). Tomku mam nadzieję, że ogarniemy ;) 

Zatem do niedzieli 9.06 ok.16:30. Jedź spokojnie i daj znać nam z trasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Należałoby jakoś :) ten temat zakończyć ... . Impreza się odbyła. Wszystko co mieliśmy w planie zostało zrealizowane. No i pogoda na Grossgloknerze nam bardzo dopisała. Dla wybierających się w tamte strony : jeżeli planujecie przejechać Grossglokner + Nockalmstrasse + Gerlos - to można kupić jeden bilet na to wszystko i wyjdzie Wam taniej.

Cześć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.