Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie macie plany na wakacje


Clover

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, motomotomoto napisał:

W przyszym roku jednak planuję wyprawę życia, mianowicie trekking po Himalajach ( z Nepalu). Organizowany jest przez biuro podróży

Ja bym się zastanowił :)

Tam są kolejki jak w Tatrach :rolleyes:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24840635,kolejki-w-drodze-na-mount-everest-wladze-nepalu-rozwazaja-zaostrzenie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Godzinę temu, ryan.era napisał:

Chciałbym w tym roku wybrać się gdzieś na wakacje w kraju, dawno nie byłem nad jakimś jeziorem, w spokojnym hotelu blisko natury. Taki wypad na pewno jest bardzo relaksujący.

Proponuję Ci wyjazd w Góry, Tarnowskie Góry

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

W sumie jeszcze nie mam sprecyzownych. Czekam aż sie sytuacja rozwinie, ciekawe jak w tym roku bedzie z obostrzeniami. Czy będą wieksze czy moze jednak podejdą do całej epidemii na spokojnie.

Interesują mnie na pewno takie zorganizowane wyjazdy raftingowe - osobiście jeszcze nie byłem  z biurem ale znam osobę, która byla na organizowanej przez nich wycieczce i wypowiadała się na jej temat bardzo pozytywnie.

Lubię raczej aktywne sposoby spędzania wolnego czasu. Leżenie na plaży nie jest dla mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

We Włoszech polecam Kalabrię. Bardzo spokojny region, stosunkowo mało turystyczny. Wypoczywaaliśmy tam którychś wakacji i bardzo nam się podobało. Moge zdecydowanie polecic, bo plaże pierwsza klasa. Poza tym zdecydowanie mniej turystów (na przykład w porównaniu do rimini).

My w tym roku jeszcze nie mamy pomysłu na wakacje. Może wybierzemy się do Warszawy na weekend. Wyskoczymy sobie do AIro na trampoliny:

https://makowonline.pl/integracja-na-trampolinach-nowy-pomysl-na-imprezy-integracyjne-w-warszawie/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.