Jump to content
motomotomoto

Motocykliści maja większe branie?

Recommended Posts

Siemka...

Czy też macie tak, że w dużym skrócie i bez zbędnego rozgadywania się - kobiety lecą na na motocyklistów :) Opowiadajcie jak to u was wyglada :)

• Haha 1

Ja nabyłem motocyklowy odpowiednik Multiply żeby brać laski na litość ;D

Wytapatalkowano

• Haha 2

6 godzin temu, Hawk1985 napisał:

Ja nabyłem motocyklowy odpowiednik Multiply żeby brać laski na litość ;D

Wytapatalkowano

Tak z ciekawości zapytam...

Co to za odpowiednik Multipli

Motocykliści maja większe branie?:huh:

Hmmm , podobno wszystko zalezy od przynety ;)

Hasło brzmi :

Okoń.

Motocyklistki mają branie niesamowite z moich obserwacji wynika.

Motocykliści ?

Nie.

• Like 1

W dniu 4.05.2019 o 17:59, Garnoo napisał:

na mnie wszystkie lecą dopóki... nie zdejme kasku :rolleyes:

wiec po co zdejmujesz kask???

:lol:

zdejmuj inne czesci ubioru.

hahaha.. to oczywiste ze wszyscy kupuja motocykle by miec powodzenie.. Weź sie potem odgoń haha

Hasło brzmi :
Okoń.

Co tam okoń, szczupak!
SZCZUPAK TO JEST KRÓL WODY JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

Wytapatalkowano

Jeśli chcesz mieć wieksze branie to polecam feromony. Przetestowałem kilka rodzajów. Dużo zależy od tego jakie kupisz bo jeśli będzie to jakaś tanizna z allegro to raczej nie masz się co nastawiać na to, ze złapiesz na to kogoś. Dobre feromony swoje kosztują. Ale przynajmniej mają w sobie środki, które naśladują ludzkie feromony.

10 minut temu, mader napisał:

Jeśli chcesz mieć wieksze branie to polecam feromony. Przetestowałem kilka rodzajów. Dużo zależy od tego jakie kupisz bo jeśli będzie to jakaś tanizna z allegro to raczej nie masz się co nastawiać na to, ze złapiesz na to kogoś. Dobre feromony swoje kosztują. Ale przynajmniej mają w sobie środki, które naśladują ludzkie feromony.

Nie chlamy w poniedziałek od rana !!

Zapomniałeś o tym czy jak  ??

:D

• Like 1
  • Haha 1

Podobno najskuteczniejsze feromony są o zapachu pieniądza.
Kiedyś pożyczyłem Golfa 2ke i natarłem się banknotem 100€, następnie udałem się na potańcówkę do remizy.
Ależ było branie...

Tak było, nie zmyślam

Wytapatalkowano

• Haha 1

Na mnie leci suka sąsiada jak podjeżdżam pod dom w kasku, a to ponad 50kg psiny. Tylko nie wiem czy to się liczy ;)

• Like 1

No coż. Maja większe branie oraz nie ma tutaj co dywagować ;) Wiele dziewczyn zwraca uwagę na motocykl. Znajda się oczywiście dziewczyny, które będą nastawione negatywnie ale wiekszość reaguje bardzo pozytywnie widząc go. 

Moja poleciała na mój urok osobisty, wdzięk i ponadprzeciętną inteligencję :)

Kiedy dowiedziała się, że jeżdżę motocyklem, no to wiadomo, że musiała zostać moją żoną :):)

Dobry produkt, chociaż polecam bardziej wersję ciemną niż tą w niebieskiej butelce bo mają o wiele mocniejsze działanie. Z tego co wyczytałem w takiej ciekawej książce to " Wyniki badań potwierdzają bowiem, że węch jest dla ludzi znacznie bardziej istotny niż percepcja wzrokowa. Feromony są powszechnie znane jako coś co ma ponoć pomagać w uwodzeniu. " Ale polecam nie tylko do podrywu ale równiez i na co dzień na przykład w firmie bo dzięki temu nastawienie innych osób do Was będzie lepsze. Najmocniejszych jakie używałem to Pheromone essence. Trochę kosztują ale są wydajne. 

1 godzinę temu, mader napisał:

Dobry produkt, chociaż polecam bardziej wersję ciemną niż tą w niebieskiej butelce bo mają o wiele mocniejsze działanie. Z tego co wyczytałem w takiej ciekawej książce to " Wyniki badań potwierdzają bowiem, że węch jest dla ludzi znacznie bardziej istotny niż percepcja wzrokowa. Feromony są powszechnie znane jako coś co ma ponoć pomagać w uwodzeniu. " Ale polecam nie tylko do podrywu ale równiez i na co dzień na przykład w firmie bo dzięki temu nastawienie innych osób do Was będzie lepsze. Najmocniejszych jakie używałem to Pheromone essence. Trochę kosztują ale są wydajne. 

z twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze ci sie <<zwrocilo<<

;)