Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie dot. - moduł, cewka i świeca Barton 139FMB


Marcin119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczące mojego Bartona  z silnikiem 139FMB 110 cm. Jakiś czas temu spalił mi się moduł ( prawdopodobnie przez swoją głupotę ) oraz cewka zapłonowa, więc wymieniłem na moduł oraz cewkę na taką jaką miałem pod ręką ( starą, używaną, tylko do próby czy moto chodzi ) , a teraz chciałbym kupić taką jaka ma być i chciałem się dowiedzieć co myślicie na temat modułu zapłonowego z regulacją obrotów ( może sprawować się lepiej niż standardowy moduł  bez regulacji ) ?, opłaca się takowy kupować ?, czy kupić taki jaki miałem na początku ( oryginalny sprawował się okej, wkręcał się normalnie ) , i to samo dotyczy cewki, kupować oryginalną cewkę ( że tak powiem książkową ) - do Barton Fighter ? czy lepiej kupić cewkę jakąś z innego moto, lub jakąś tuningową aby była lepsza iskra ?  i to samo dotyczy świecy, opłaca się kupować świecę  zwykłą czy irydową ?, jest warta wydania paru zł więcej, można odczuć jakąś różnicę ? ( jeżeli macie coś fajnego jeśli chodzi o te 3 rzeczy to podrzucie linka najlepiej z allegro, wiadomo w przystępnej cenie, oryginalny komplet książkowy - cewka, moduł i świeca wychodzi mnie nie całe 70 zł z przesyłką :D ). ( Zdj dla podglądu o jaki motocykl chodzi ) ;) .

59481331_2678883385459650_2968650832007921664_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.