Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ktos w wieku 14-18


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Garnoo napisał:

czyli jeszcze nie masz prawka a juz masz doswiadczenie i wiele km za soba... to lepiej niz przypuszczalismy :ph34r:

mam taka rade, abys sobie narazie odpuscil szukanie towarzyszy na wyjazd - przynajmniej poki nie zrobisz prawka (bo szybciej do siebie zrazisz ludzi niz zachecisz)

nigdzie nie powiedzialem, ze doswiadczenie i wiele km, 100-200km (na raz) wystarczy, zeby zobaczyc, czy bedzie taka trasa komus pasowac, bo nie zamierzam jechac bez przerwy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra idzcie sobie jezdzic moherki, oczywiscie nie za szybko i zeby wszystko zgodnie z tym badziewnym polskim prawem bylo,  bo inaczej to nieleganie :o nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kirzakow napisał:

dobra idzcie sobie jezdzic moherki, oczywiscie nie za szybko i zeby wszystko zgodnie z tym badziewnym polskim prawem bylo,  bo inaczej to nieleganie :o nie pozdrawiam

czasem czytam bo duzo piszesz,ale wspolczuje tobie,jestes mlody i musisz czegos w zyciu doswiadczyc .

Potem moze! cos zrozumiesz.

W tej chwili jestes madrzejszy od wlasnego rozumu,amy ? no coz jestesmy wedlug ciebiee stare zgredy.

Oby tylko ktos bezstronny z twego powodu nie ucierpial,bo wtedy kazdy z,, mocherow,, bedzie pomagal ,,temu polskiemu prawu,,abys z pierdla nie wyszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spiny panowie, każdy z nas miał naście lat i wtedy nie było rzeczy niemożliwych bez względu na konsekwencje o których się zresztą nie myślało.

Prostowanie młodego nic nie da bo "on wie lepiej" i już "niejeden " kilometr przejechał.

Obyś młody z podkulonym ogonem nie wrócił.

 

A teraz pytanie do admina - gdzie jest ban za przeklinanie ?

Czy może teraz już można kląć na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być starszym kolegą czy wujkiem. 

Powiem tylko tyle, że pierwsza kontrola w Czechach albo na Słowacji, może cię szybko naprostować,o innych krajach nie wspomnę. 

Na początku wzbudzisz ciekawość służb mundurowych, taką ludzką. Później doświadczysz ciekawości służbowej, wtedy może być nieprzyjemnie. 

Jak wdasz się w dyskusję z niemiecką, czy austriacką mundurówką i będziesz tak kozaczył jak na forum, to zrozumiesz co koledzy mieli na myśli pisząc w tym temacie. 

Znam to z doświadczenia, bo lata temu podróżowałem trochę motorowerem,ale to były inne czasy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź. Szerokiej drogi.

Selekcja naturalna cię potrzebuje.

Jestem gorącym jej zwolennikiem.

Nie mamy racji i się nie znamy, więc tankuj do pełna za 18 zł zbiornik i leć.

:D

 

PS.Na tych ryjo książkach macie droga młodzieży po 2500 znajomych i nie ma nikogo kto chce jechać ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, brendix napisał:

Jedź. Szerokiej drogi.

Selekcja naturalna cię potrzebuje.

Jestem gorącym jej zwolennikiem.

Nie mamy racji i się nie znamy, więc tankuj do pełna za 18 zł zbiornik i leć.

:D

 

PS.Na tych ryjo książkach macie droga młodzieży po 2500 znajomych i nie ma nikogo kto chce jechać ?

 

 

W tej sytuacji, 100% popieram!!! 

 

16 godzin temu, kirzakow napisał:

no spoko to pierdole zostaje piwniczakiem

Teraz już wiem, dlaczego szukasz towarzystwa na forum, z nie twojego regionu.:rolleyes:

Widocznie w Dolnośląskim już ciebie znają :D

Chyba tutaj kompanów nie znajdziesz :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, brendix napisał:

Jedź. Szerokiej drogi.

Selekcja naturalna cię potrzebuje.

Jestem gorącym jej zwolennikiem.

Nie mamy racji i się nie znamy, więc tankuj do pełna za 18 zł zbiornik i leć.

:D

 

PS.Na tych ryjo książkach macie droga młodzieży po 2500 znajomych i nie ma nikogo kto chce jechać ?

 

 

XDDDDDDD ale jestes kurwa glupi, bedzie mi gadac o selekcji naturalnej typ, ktory nie ma nic do zaprezentowania soba, oprocz motocykla na ktorego napierdalal pol zycvia w swojej smiesznej robocie za 4k miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grzesiek_73 napisał:

W tej sytuacji, 100% popieram!!! 

 

Teraz już wiem, dlaczego szukasz towarzystwa na forum, z nie twojego regionu.:rolleyes:

Widocznie w Dolnośląskim już ciebie znają :D

Chyba tutaj kompanów nie znajdziesz :(

 

no niestety nie ma dolnoslaskich forów albo sa malutkie, magicznym prawem nie jezdzilem z nikim oprocz kolegami ze szkoly jako plecak, gowno wiecie, gowno widzieliscie, gowno w zyciu robiliscie, ja tak samo, ale ja przynajmniej mam logike w przeciwienstwie do was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hawk1985 napisał:

Wyczuwam banicję

Wytapatalkowano
 

luzno, nikogo tu nie znajde, wiec nie mam co tu robic, zeby was wszystkich pozabijala ta selekcja naturalna, o ktorej nie macie pojecia, a sie wypowiadacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wicher napisał:

Nie chcę być starszym kolegą czy wujkiem. 

Powiem tylko tyle, że pierwsza kontrola w Czechach albo na Słowacji, może cię szybko naprostować,o innych krajach nie wspomnę. 

Na początku wzbudzisz ciekawość służb mundurowych, taką ludzką. Później doświadczysz ciekawości służbowej, wtedy może być nieprzyjemnie. 

Jak wdasz się w dyskusję z niemiecką, czy austriacką mundurówką i będziesz tak kozaczył jak na forum, to zrozumiesz co koledzy mieli na myśli pisząc w tym temacie. 

Znam to z doświadczenia, bo lata temu podróżowałem trochę motorowerem,ale to były inne czasy ;)

 

powiedz mi, jak mnie naprostuja, jezeli pod wzgledem prawnym jest to legalne? po 2 nie wdaje sie w dyskusje z nikim z kim bede mogl miec jakikolwiek problem, po 3 napisalem w temacie "chce pojechac gdzies dalej? jakies gory, jezioro,  cos zwiedzic, albo za granice, cokolwiek. " jak nauczycie sie wszyscy czytac, to pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytapatalkowano, nie ma to jak klotnia z 50letnimi zgredami z przegranym zyciem, chociaz w sumie to tylko wedlug mnie, bo wy sie cieszycie, ze macie swoje karynki i napieprzacie 25 godzin dziennie na budowie za 3k miesiecznie

0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

To mój ostatni post w twoją stronę.

Powinieneś udać się do psychiatry i 

Jeśli jeszcze się nie leczysz, to radzę zacząć jak najszybciej.

Jeśli się już leczysz, to poproś lekarza aby podwoił ci dawkę leku, bo to co teraz bierzesz jest nieskuteczne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, PEPEDS napisał:

XDDDDDDD ale jestes kurwa glupi, bedzie mi gadac o selekcji naturalnej typ, ktory nie ma nic do zaprezentowania soba, oprocz motocykla na ktorego napierdalal pol zycvia w swojej smiesznej robocie za 4k miesiecznie

captain kirk badass GIF

 

Polecam ampułkę ołowianą  9 mm w skroń.

Przejdzie ci na bank jaśnie oświecony ,wszystko wiedzący, najmądrzejszy w całej wsi myślicielu. 

Wiesz o tym że Karol Darwin odkrywając wszystkie nowe gatunki robił z nich obiad i spożywał ? Nie ? To info dla ciebie jest takie że ciebie by też pewnie miał ochotę skonsumować :D 

 

Dobra kończę bo to sensu nie ma.

Z cepa łuku nie wystrugasz a z kamienia polnego diamentu nie zrobisz.

 

Trzymaj się młody.

Oby ci za to mądrowanie się krzywda kiedyś w życiu nie stała, bo jesteś na dobrej drodze do tego żeby było przeciwnie.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.