Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda cb500 lub coś podobnego w okolicach 5000zł


Rusher

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Cześć 

Sprzedaje swoją 125 i szukam czegoś podobnego w tytule z całej trójcy gs500, er5 i cb500 słyszałem że cb najmniej zawodna oraz ma najlepszą moc w dole no i nie ma bębna z tyłu.

Poszukuję jakiejś oferty lub kontr oferty samego modelu motocykla i przemyśleń jakie macie. Ogranicza mnie prawo jazdy kat A2 (moc do 35kW)

Budżet jest jaki jest. w tym sezonie ograniczony, ale za rok już możliwa jest znowu zmiana motocykla. poszukuję coś co wytrzyma sezon/dwa bez większego wkładu własnego.  Jeśli chodzi o zastosowanie to już w tym sezonie nie jeżdząc dalej zrobiłem ponad 1000km i i 125 jeździłem na trasy 50-80km, ale jeśli będzie lepsza maszyna to i na wakacjach skoczę gdzieś dalej.

Czekam na różne sugestie i propozycje jak i komentarze. Dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Bandit 400 i Honda CB1. To trochę egzotyki, i ciężko o egzemplarz w sensownym stanie, ale zawsze to jakaś opcja.

Czasami pojawiają się w ogłoszeniach Yamahy XJR 400, a częściej można trafić Kawasaki Zephyr 550.
Tylko czy motocykle, które wymieniłem podchodzą pod kategorię A2??

CB 500 ma chyba też chyba więcej niż 35 kW?? ER 5 ma 50KM, czyli ponad 36kW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wicher napisał:

CB 500 ma chyba też chyba więcej niż 35 kW?? ER 5 ma 50KM, czyli ponad 36kW...

CB 500 i ER 5 mają różne wersje. wypuszczane są od 25kW do tych 42 kW także też nie można zakładać, że każdy cb500 się łapie na tą kategorie... szukam już ich trochę i poszperałem na ich tematy :P jest to o tyle irytujące, że w ogłoszeniach nie zawsze podadzą moc i trzeba pisać i pytać każdego osobno.

z tych co wymieniłeś każdy przekracza ale bandit, CB1 i zephyr tylko o 1.5kW więc na pewno są też dławione jakieś. Każdy ciężko znaleźć. Szkoda.

To co zostaje mi gs500? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wicher napisał:

Może jakaś 250-tka??

Ja jestem otwarty na propozycje, to mój pierwszy moto po 125 na której przejechałem 1500km po zdanu prawka tzn od listopada 2018. skłaniam się bardziej do 500 lub 600 jeśli moc je puszcza, żzeby razem z kumplem śmigać co bmw 650 będzie robił na A2 (dosłownie 2 KM za dużo ma) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rusher napisał:

Cześć Cześć 

Sprzedaje swoją 125 i szukam czegoś podobnego w tytule z całej trójcy gs500, er5 i cb500 słyszałem że cb najmniej zawodna oraz ma najlepszą moc w dole no i nie ma bębna z tyłu.

CB500 (twin) ma bęben z tyłu w wersji starszej. Nowsza ma tarczę. Są też dławione seven-fifty (dysza gaźnika i średnica dolotu). Ja szukałem tego samego, ale skończyło się na CBF 600 z ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ajk4send napisał:

CB500 (twin) ma bęben z tyłu w wersji starszej. Nowsza ma tarczę. Są też dławione seven-fifty (dysza gaźnika i średnica dolotu). Ja szukałem tego samego, ale skończyło się na CBF 600 z ABS.

CBF600 bardzo ładna jednak z tego co patrzyłem teraz nie miesci mi się w budżecie... W tym roku muszę niestety taki niski bo są tez inne wydatki no cóż. i tak poszukiwania zacząłem od mt-03 bo czemu nie ambitnie spodobały mi się też blokowane "zetki". ale w sumie łatwiej znaleźć moto w tej cenie na pełne A niż na A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.