Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siema wszystkim :)


Yreq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną brać motocyklową!

Nadszedł czas na realizację marzeń jeszcze z czasów gdy się było pięknym i młodym: zakup własnego moto. Powracam po 23 latach przerwy... Wówczas zajeżdżaliśmy MZ kumpla, teraz czas na własne dwa kółka, na legalu bo prawko robię ?

Na chorobę motocyklową zapadłem w okolicach 95 roku i od tamtej pory marzył mi się naked a konkretnie XJR1200 - do dziś pamiętam miodne zdjęcie tej maszyny z okładki, chyba, pisma Świat Motocykli ?. Jednak rodzina, dzieci, praca i tak mijały lata, ale teraz z czwórką z przodu czas wziąć się za swoje przyjemności... Nawet żona uznała, że czas i pora ;) 

Początkowo myślałem o jakieś 125 ale im więcej wkręcam się w temat tym bardziej jarają mnie duże, dostojne, klasyczne maszyny. Także rozglądam się za jakimś cruiserem lub nakedem (ale takim klasycznym) na przejażdżki weekendowe i dojazdy do pracy.

Jeśli ktoś ma coś ciekawego na zbyciu to jestem zainteresowany.

Jeszcze raz pozdro i do zobaczyska w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Ja bym powiedzial tak.Czy mniejsza poj. po takiej przerwie czy docelowa poj. ?Wszystko zalezy od tego co sie ma pod deklem !!! Ja sam bylem w takiej sytuacji co Ty i powiem ze w moim przypadku dla mnie to byla strata czasu i kasy na polsrodki.Cztery lata temu Siostrzeniec na pierwsze moto sprawil sobie wlasnie taka xjr 1300 i jak do teraz cieszy sie z tej lokomotywy , no ale jak wspomnialem , wszystko zalezy co sie ma pod deklem.
Ps.Znam i takich ktorym odradzal bym 125 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje tylko kupno dwóch maszyn [emoji16]

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


Nie no, jedna wystarczy [emoji38]
Tak jak pisze Taurus nie bardzo mam ochotę (i czas?) na półśrodki. Poza tym czasy ułańskiej fantazji mam już dawno za sobą.
Zobaczymy co ciekawego znajdę [emoji6]

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.