Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[S] Suzuki GSF 600s 2003r


kaniosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na sprzedaż oferuję mój prywatny motocykl Suzuki GSF 600 s Bandit z 2003r. model po lifcie z wyświetlaczem poziomu paliwa. Jestem jego pierwszym właścicielem w Polsce, a drugim w ogóle. Motocykl sprowadzony został w lipcu 2016r. z Włoch od pierwszego właściciela z przebiegiem 30 000 km. Obecnie na liczniku jest 41 000 km. Przegląd i ubezpieczenie ważne do lipca 2019r. Sprzedaż na umowę kupna sprzedaży (osoba prywatna). Przy zakupie motocykl oceniał znany na forum Danvield.

Cena 8500zł (wiem nie jest niska, ale motocykl jest wart takich pieniędzy)

tel pięć31siedem719zero3

Motocykl w idealnym stanie technicznym, wyposażony w 3 punktowe gmole HEED oraz stelaż z kufrem Givi MAXIA (brak na zdjęciu). Przez 3 sezony absolutnie bez żadnej awarii. Wszystkie czynności serwisowe wykonywałem na bieżąco, m.in:
2016 rok
- synchronizacja gaźników zrobiona przez sprzedającego
- serwis zacisków hamulcowych przód i tył z wymianą płynu hamulcowego
- wymiana oleju i filtra oleju (valvoline 10w40 i hilfofiltro)
2017 rok
- wymiana opon przód i tył na Pirelli Angel ST (stare to były jeszcze oryginalne Bridgestony)
- kontrola luzów zaworów i regulacja gaźników (profilaktycznie)
- wymiana łożyska główki ramy (profilaktycznie), stare łożysko było jeszcze w całkiem dobrym stanie, do wglądu
- montaż 3 punktowych gmoli HEED
- montaż stelaża i kufra givi MAXIA
2018:
- wymiana oleju i filtra oleju oraz powietrza (hilfofiltro, valvoline 10w40)
- mechanik stwierdził, że powoli kończą się tylne klocki, ale do końca sezonu spokojnie objeżdżę. Do ewentualnej wymiany w tym sezonie.

Motocykl nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Opony oraz napęd w bardzo dobrym stanie. Tarcze hamulcowe jak nowe (w żadnym używanym motocyklu nie widziałem tarcz w takim stanie). O motocykl bardzo dbałem i serwisowałem wszystko zgodnie z zaleceniami w instrukcji obsługi. Dla chętnego mogę dorzucić kask szczękowy NOLAN n100 w rozmiarze L. Powodem sprzedaży jest chęć przesiadki na coś większego i wygodniejszego. Niestety pozycja na Suzuki przy moich prawie 190cm powoduje, że po 200 km ból w kolanach jest nie do zniesienia i szukam czegoś wygodniejszego. Możliwa zamiana na Suzuki DL 650, Hondę XL 700 lub coś podobnego tylko w idealnym stanie, tak jak mój motocykl. Więcej informacji pod telefonem. Oczywiście jazda próbna możliwa po zostawieniu zaliczki (wartość motocykla).

IMAG0197.jpg

IMAG0198.jpg

IMAG0199.jpg

IMAG0200.jpg

IMAG0201.jpg

IMAG0202.jpg

IMAG0204.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.