Jump to content

Recommended Posts

Siema. Mam zamiar kupić sb na ten sezon intercom i kamerę na kask. Intercom raczej nowy do 600-700 zł, z możliwością konferencji min 4 moto i żeby się mógł połączyć z intercomami innych firm. A co do kamerki budżet taki sam jak na intercom i tu się zastanawiam czy szukać używki gopro hero 4/3 czy macie jakieś inne propozycje?  Z czym jezdzicie i jak to się sprawuje; )

co do marki interkomu to najlepiej popytaj znajomych z ktoryju najczesciej jezdzisz - nie bedzie problemu z parowaniem :)

Jeśli chodzi o interkom to Garnoo ma 100% racji warto dobrać pod ludzi z którymi będziesz jeździł. Ja osobiście mam fredconna i jestem mega zadowolony ale część moich znajomych też ma z tej firmy więc porównania połączeń z innymi markami nie mam. Natomiast jeśli chodzi o kamerkę to wydaję mi się że GOPRO ma kilku konkurentów którzy różnią się tylko ceną ja posiadam SJCAM a mój znajomy GOPRO i nie widzimy różnicy oprócz tego że ja sporo mniej zapłaciłem.

W dniu Sunday, March 03, 2019 o 11:49, Wosek napisał:

Natomiast jeśli chodzi o kamerkę to wydaję mi się że GOPRO ma kilku konkurentów którzy różnią się tylko ceną ja posiadam SJCAM a mój znajomy GOPRO i nie widzimy różnicy oprócz tego że ja sporo mniej zapłaciłem.

Który model SJCAM posiadasz i jak z czasem na baterii? 

Ja mam już kilka lat tą kamere. Model to SJCAM 4000 WIFI. Obecnie to już przestarzały model ale robi swoje. Bateria w większości tych kamerek to problem trzyma ok 1,5 - 2 godzin.

5 godzin temu, Wosek napisał:

Ja mam już kilka lat tą kamere. Model to SJCAM 4000 WIFI. Obecnie to już przestarzały model ale robi swoje. Bateria w większości tych kamerek to problem trzyma ok 1,5 - 2 godzin.

Ok dzieki, ja się rozglądam za SJCAM SJ6 Legend

Spoko też właśnie myślę o tej 6. Fajnie że ma wyświetlacz z przodu i już mozliwość sterowania z pilocika-zegarka. No i kasa za nią oki