Jump to content
PEPEDS

Ktoś młody gdzieś dalej?

Recommended Posts

Wiesz co?

Mam syna w tym wieku i mimo tego, że jestem dość tolerancyjny, to taki numer by nie przeszedł.

I radzę Ci spędzać wakacje z ludźmi zaufanymi, których znasz i wiesz co się możesz po nich spodziewać, a razem z nimi poznasz innych ciekawych ludków.

Nie umawiaj się w necie, bo nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie i jakie ma zamiary.

(Pewnie mnie nie zrozumiesz:rolleyes:)

• Like 1
  • Thanks 1

W dniu 25.01.2019 o 04:07, grzesiek_73 napisał:

Wiesz co?

Mam syna w tym wieku i mimo tego, że jestem dość tolerancyjny, to taki numer by nie przeszedł.

I radzę Ci spędzać wakacje z ludźmi zaufanymi, których znasz i wiesz co się możesz po nich spodziewać, a razem z nimi poznasz innych ciekawych ludków.

Nie umawiaj się w necie, bo nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie i jakie ma zamiary.

(Pewnie mnie nie zrozumiesz:rolleyes:)

Co za problem pojechac z rodzicami i jak sie zobaczy, ze ktos jest w wieku ktorym podawal i z drugiej strony tak samo to wtedy pozwolic? Wole jechac z kims niz sam, bo zawsze ktos moze mi pomoc itd.
"I radzę Ci spędzać wakacje z ludźmi zaufanymi, których znasz i wiesz co się możesz po nich spodziewać, a razem z nimi poznasz innych ciekawych ludków."
gorzej jak takich nie mam

Proponował bym, harcerstwo.

Jest duże prawdopodobieństwo, że poznasz tam ludzi,na dobre i na złe.

Jak trafisz na fajną drużynę, to będzie bardzo fajnie spędzony czas, nie tylko w wakacje.

a jakie masz doswiadczenie w dluzszych wyjazdach? na poczatek (aby nabraw wprawy i doswiadczenia) proponowalbym 'zwiedzic Polske (Bieszczady, Mazury) - w razie jakichkolwiek problemow zawsze sie dogadasz i znajdziesz pomoc

a ludzi poznasz na wszelakich zlotach/zjazdach - za chwile beda wszelakie rozpoczecia sezonow

• Like 1