Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwsza 125 do tańca i do różańca:)


LUCJAN

Rekomendowane odpowiedzi

za serwisem

12 godzin temu, powolny napisał:

 

Problemem do rozwiązania ,nie jest czy Japoniec , czy Chińczyk , a może Koreaniec ,  , tylko co chcemy przeżyć ???

przezywac w trasie serwis za serwisem to chyba nie o to koledze autorowi chodzi? mówimy o statystyce, a nie pojedynczych udanych wystrzałach - w koncu co milionowy 80-latek też może potrafi spłodzic syna, ale statystycznie to prawie niemozliwe - podobnie rzecz ma sie z chinskim sprzetem ;) ...

takze rada dla autora wątku : zbieraj gościu opinie i decyduj sam, twoja kasa i twoje przejażdżki, chcesz pomykać chinskim czoperem czy enduro... no twoja rzecz, powodzenia w kazdym bądz razie i oby w trasie cie nie zawiodło Bracie Wilku, ale tak nawiasem móiąc chinskie enduraki mają tendencje do łamania sie ram po lądowaniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LUCJAN napisał:

mack1310,

Właśnie przyglądam się Rometowi ADV. Generalnie jestem niski i ciężki ale na Keewayu TX czułem się dobrze. Dla mnie moto ma być na miasto i ewentualnie teren na weekendy.

Piszesz, że na forach jest pełno sprawdzonych ofert. Proszę napisz gdzie. Chętnie skorzystam. 

Pozdrawiam,

Chodziło mi o Varadero ale jeżeli masz mniej niż 170 to fakt... Będziesz miał trudniej. A forum to hondavaradero.pl dział kupię-sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, becker napisał:

stary gdzie ty żyjesz?? setki ludzi ci to powie : DLA FEJSIKA I LANSIKU ... no przeciez nie powiecie mi w wiekszosci, ze robicie TO tylko dla siebie, tak dla samej czystej przyjemnosci... oczywistym jest, ze kazdy kto w okolicach 40-tki kupuje po dlugim okresie motonga robi to w kilku celach, które zawierają sie w jednym zdaniu, w zasadzie wyrażeniu "kryzys wieku sredniego" ?, podobnie rzecz sie ma w kupnie sportowego auta lub kolejnej kochance ?

Jakoś nie mam takiego nalotu.... na korę mózgową żeby bawić się w tego typu lansik. Jeżdżę turystycznie we dwoje. Ale pozdrawiam lanserów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2019 o 21:40, becker napisał:

oczywistym jest, ze kazdy kto w okolicach 40-tki kupuje po dlugim okresie motonga robi to w kilku celach, które zawierają sie w jednym zdaniu, w zasadzie wyrażeniu "kryzys wieku sredniego" ?, podobnie rzecz sie ma w kupnie sportowego auta lub kolejnej kochance ?

He he... no tak podobno jest, że po czterdziestce, albo kupisz moto, albo zmienisz żonę :D

Ale są również inne powody - bardziej ustabilizowana sytuacja finansowa, trochę więcej czasu (dzieci wyrastają i wolą spędzać czas z rówieśnikami, a nie ze "starymi")

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 15:32, LUCJAN napisał:

Nie ukrywam, że najbardziej podoba mi się KTM Duke 125.

Jeśli ten motocykl podoba Ci się najbardziej, to jedź go pooglądać, przymierz się i później szukaj dobrego egzemplarza.

Wydaje mi się, że będzie to dobre (jak nie najlepsze) rozwiązanie.

KTMy są to poprawne motocykle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.