Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Powitał...!


Tomcyk

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Tomasz z Piekor.. :) Pozwoliłem sobie na rejestrację na Forum zanim narodzi się mój związek z moto. Czekam na pierwsze promienie wiosennego słońca, które wysuszą asfalt i podejmuję "A-wyzwanie". Jak pójdzie gładko - szukam sprzętu ( a może w tzw. międzyczasie?). Jestem, jak dotąd, bez historii i powiązań z motocyklami, ale zawsze tętno wzrasta i ucho się cieszy, jak coś w okolicy fajnie zabrzmi :) , poaz tym dużo znajomych jeździ. Poprzez Forum chciałbym się trochę "wgryźć" w temat i czegoś nauczyć. Oczywiście, swoimi przyszłymi doświadczeniami też się podzielę.

A co do preferencji - jako ciężki chłop, nie będę zabierał się za 125tki, bo by mnie to nie uciągło pod górkę. Serce podpowiada mi cruisera, ale takiego w nowocześniejszym wydaniu, np. kawa vulcan s (chociaż to jeszcze drogie zabawki). Podoba mi się też hyosung gv 650 :) Myślę, że życie to jednak wszystko zweryfikuje...

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2018 o 10:58, TomPi napisał:

Tym robionym od paru lat, s 650...

Cruiser z rzedowym silnikiem ? ;) Celowalbym raczej w 900 , Vka z przeniesieniem napedu poprzez pasek zebaty (miodzio). Od kolegi oblatalem  takim "troche" , idzie to jak lokomotywa , no ale...............

DSC_1866.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Taurus napisał:

Cruiser z rzedowym silnikiem ? ;) Celowalbym raczej w 900 , Vka z przeniesieniem napedu poprzez pasek zebaty (miodzio). Od kolegi oblatalem  takim "troche" , idzie to jak lokomotywa , no ale...............

DSC_1866.JPG

Każdą sugestię przyjmuję z ciekawością i i respektem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No, dobra... Trochę czasu minęło, i tak jak napisałem w pierwszym poście - życie wszystko zweryfikuje. Ostatecznie, po przeczytaniu całych internetów, oglądnięciu całego YT, wylądowałem na... Hornecie, i bardzo się ciesze z tego wyboru. Prawko zdane, teraz cieszę się tylko jazdą :) 

IMG-20190903-WA0011.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.