Skocz do zawartości
DANVIELD

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani jak co roku przed świętami ścisk wszedzie straszny. 
Życzę wam mniej stania w kolejkach, szybkich zakupów, spokoju i przede wszystkim zdrowia.
Spędzcie ten czas w gronie najblizszych we wspaniałej atmosferze.
Aby wigilijna strawa smakowała i po świetach głowa nie bolała. 
Wszystkiego dobrego!
                                                                                          Danvield

AR-151219713.jpg

• Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ode mnie też życzenia spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, fajnych motocyklowych prezentów pod choinką a na Nowy Rok wielu udanych wyjazdów!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dużo radości w gronie najbliższych , fajnych prezentów i wytchnienia od ... każdy wie co mu nie pasi  ,

radości na co dzień w 2019 roku i wielu fajnych motocyklowych przygód  :sidecar: ,to życzyłem ja , powolny :motor:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i ŻEBY 2019 BYŁ JESZCZE LEPSZY NIŻ 2018 !!

aha, żeby nam rządzący obniżyli cene benzyny, żeby nie wprowadzali na siłe elektryki, żeby drogi były prostsze, bez oleju i piachu na zakrętach, żeby każdy kto chce zmienił w tym nowym roku moto na lepsze :D ...

i za rok zebyśmy wszyscy zdrowi tak samo sobie życzenia składali .

aha i jeszcze trzeba sobie wybaczać, w tym wesołym czasie także sorry za złośliwość w tym roku jesli sie coniektórzy obrazili, ja tak juz mam i to nigdy nic osobistego  😍

pozdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I zebysmy wszyscy dojechali do nastepnego roku,i zebysmy sie w tym samym gronie spotkali za rok,i jeszcze bardziej szczesliwi i weseli,i zeby nikt z nikim sie nie klocil, i zeby.....itd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta