Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph TT 600 2001r.


Misiek90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Posiadam Triumpha,ale inny model, więc w sprawach eksploatacyjnych, odnośnie tego modelu nie pomogę.

Nie wiem jak w TT, ale chyba w większości triumphów od 2000 roku jest japoński osprzęt Denso, więc tutaj powinno być spokojnie.

Mój Tiger 1050 ma 131000km i jak narazie żadnych problemów, w serwisie po rozbiórce i weryfikacji podzespołów ocena 5+ ;)

Musiałbyś zajrzeć na forum triumpha, tam pewnie uzyskasz więcej informacji odnośnie TT.

www.triumphforum.pl

ewentualnie

www.sprint.fora.pl

Jeżeli chodzi o części oraz serwis, to bardzo sprawnie działa katowicki dealer Triumpha.

Bardzo dużą wiedzę oraz dostęp do części posiada katowicki serwis Booster. Praktycznie pół Polski serwisuje u nich Tigery o reszcie nie wspomnę ;)

Korzystam z usług obu i jest naprawdę bardzo dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie trochę mnie uspokoiłeś bo byłem przekonany że bardzo ciężko będzie z dostępem do części oraz z ludźmi kompetentnymi do serwisowania sprzęta. 

Muszę jeszcze zgłębić temat ponieważ spotkałem się z informacjami że w tym modelu do 2001 roku występują problemy z wtryskiem paliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z częściami nie ma problemu. Typowe, eksploatacyjne rzeczy są dostępne od ręki, bo często są to komponenty bliźniacze z japońskimi motocyklami.

Na grubsze części możesz poczekać od 3 do 7 dni więc musisz mieć to na uwadze.

Magazyn triumpha zbiera zamówienia bodajże we wtorki, i tak dealerzy oraz chyba Booster zamówienia wysyłają.

W salonie triumpha często jest potrzeba zostawienia zaliczki, chłopaki w Boosterze zamawiają, przyjeżdżasz, płacisz i jest git.

Wszystkie części, oraz fiszki z rozrysowanymi częściami są dostępne na www.worldoftriumph.com , jednak rzadko się to opłaca ze względu na koszty przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z częściami eksploatacyjnymi nie ma problemu, temat rozpracowany na allegro. 

Muszę się jeszcze tylko poinformować u chłopaków w Katowicach co tam z tymi wtryskami się działo i jakie byłyby koszty ewentualnej naprawy. Ale to juz po świętach :)

Wicher, dzięki za poświęcony czas :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.