Jump to content
tomaszkk

Temat alpy - austria, włochy, szwajcaria, niemcy - przelotem - czerwiec 2019

Recommended Posts

Witajcie,

W czerwcu 2019 roku planuje z kolegą z pracy jechać na objazdówkę na zachód.

Plan dość ambitny, zakładamy coś takiego - jeszcze czekam na ostateczne deklaracje składu osobowego, gdyż może lekko przytniemy tą trasę:

https://ssl.diyaudio.pl/moto-trip-2019/

Problem mam ze znalezieniem ciekawych ofertowo noclegów w okolicach w których planujemy się zatrzymać (o te miejsca na końcu tras, okolice nie koniecznie w miejscu stop)

Czy Wy możecie na podstawie własnych doświadczeń polecić jakieś sprawdzone miejsce do spania w tych okolicach?

Dziękuję

Będę wdzięczy za pomoc i wskazówki.

zwiedziliśmy tamte rejony kilka razy,    booking się sprawdza choć Włochy drogie znacznie taniej w Austrii

polecam passo gavia  oraz stelvio

Planuję ze znajomym podobną trasę z tym , że chcemy wyjechać ok.18.06 i załapać się na dzień wolnego z 20.06 ( zawsze to mniej wykorzystanego urlopu :) W Mallnitz możecie załadować motocykle do pociągu i przejechać tunelem pod górą do Bad Gastein. Podróz trwa parę minut.

Wujek dobra rada :) ,co do wyjazdów w Alpy na tzw. długie weekendy .Jeżeli lubicie takie klimaty

https://photos.app.goo.gl/yTB5TZ7YrK4sGVpi9

i takie info 

https://photos.app.goo.gl/YLFCazkF8vRLkX898

To spoko ,ale jak chcecie być tam względnie sami ,to tylko w tygodniu .Kiedyś też myślałem ,że tylko MY mamy wolne ,długie weekendy i właśnie wtedy dowiedziałem się ,że większość cywilizowanej Europy ma podobnie i z tego również lubią korzystać ,a ceny wtedy idą ostro w górę ,jednak nie chce nikomu patrzeć do portfela ,na wszystko jest klient :) . Niech to jednak Was absolutnie nie zraża ,bo są to najpiękniejsze zakątki Włoch .

2 godziny temu, palnik napisał:

Toż to wygląda jak rozgrzewka przed jakimś Grand Prix :)

Co rusz jakaś gleba ,i wyprzedzanie na wariata ,stanowczo nie moje klimaty . Za to jak byłem tam w zeszłym roku w poniedziałek winkielki były nasze ,na luzie i tylko podesty cierpiały :) .

Ostatecznie jedziemy w 4 osoby.

Jak wroce, wrzuce jakies foty i info gdzie spalismy, i gdzie jechalismy, moze sie komus przyda.