Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

AREK JAS Jastrzębie Zdrój


Misiek90

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Ja u P. Arka kupiłem już kilka moto dla siebie i dla mojej żony i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Moto zawsze jest takie jak ma być. Bezpieczne i uczciwe, a nie kombinowane i przypicykowane żeby tylko sprzedać. Jeżeli nawet wyszła by jakaś drobna kwestia P. Arek zawsze chętnie pomoże  i usunie niedogodność na swój koszt. Pamiętajmy ,że to nie jest salon z nówkami sztukami tylko z motocyklami używanymi więc jakaś rysa na lakierze może się zdarzyć. Wszystko jest zawsze szczerze i zgodnie z prawdą, a w dzisiejszych czasach to takich handlarzy ze świecą szukać. Tu nie znajdziecie okapujących z plaku sprzętów z cofniętymi zegarami. Ja szczerze polecam. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, faza1995 napisał:

Coś z Tobą jest nie tak? Wszyscy wokół są w zmowie a każdy sprzedawca to oszust ? Nie chcesz nie wierz w opinie innych. Twoja sprawa. Po co te głupie uwagi.

Tak się składa, że miałem do czynienia ze "światkiem handlarskim" w prawdzie samochodowym, ale zasady są takie same.

I wcale nie twierdzę, że nie ma sprzedawców przyzwoitych.

Tylko jak co roku, na przedwiośniu, rejestrują się na forum jednopostowi chwalcy sprzedawców.

Uczciwej byłoby zapłacić za oficjalną reklamę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.  Mam wielką prośbę dla osób które zakupiły u mnie motocykl i ewentualnie będą chciały napisać coś pozytywnego jako zadowolony klient proszę o powstrzymanie się i nie pisanie komentarza chyba że jestescie już  na grupie znani z prostej przyczyny jako że wszelkie wasze  komentarze z nowych kont są tu traktowane jako fejkowe więc niestety ale działają na moją niekorzyść.  Jeśli ktoś był niezadowolony z zakupu jak najbardziej może tutaj coś napisać.  Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co @grzesiek_73 Ty to masz chyba problem największy sam ze sobą. Uwierz mi ,że Arek to człowiek do rany przyłóż i nie należy do ludzi co wciska kity. Uczciwie zawsze stawia sprawę . Jak chcesz to kupujesz ,jak nie to nie. Zawsze chętnie pomaga przy sprzęcie i niejednokrotnie zostawia swoją robotę i swój biznes żeby pomóc drugiemu człowiekowi a co w tym najdziwniejsze będzie dla Ciebie ,nie chce za to żadnej zapłaty. Dobra rada dla Ciebie Grzesiu to taka abyś nie mierzył wszystkich swoją miarą i nie wrzucał wszystkich do jednego worka. Arka traktuje się bardziej jako pasjonata i człowieka który pomoże i doradzi a nie typowego handlarza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, grzesiek_73 napisał:

Tak się składa, że miałem do czynienia ze "światkiem handlarskim" w prawdzie samochodowym, ale zasady są takie same.

I wcale nie twierdzę, że nie ma sprzedawców przyzwoitych.

Tylko jak co roku, na przedwiośniu, rejestrują się na forum jednopostowi chwalcy sprzedawców.

Uczciwej byłoby zapłacić za oficjalną reklamę na forum.

Twoje wypowiedzi sugerują, że sprzedawca o którym mowa nieuczciwie zapewnia sobie reklamę a to nie w porządku skoro go nie znasz. Ja nie jestem "jednopostowcem" a robisz ze mnie naganiacza bo nie obrzuciłem go błotem. Nikt mi nie zapłacił za moją opinię. Nie znasz mnie to nie rób ze mnie kłamcy tylko dlatego, że jesteś nieufny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to strasznie wku.wia jak ktoś kogoś na oczy nie widział a "wie" o nim wszystko i publicznie próbuje go oczerniać.

Co za różnica czy sie zarejestrowałem na forum wczoraj ,trzy dni temu czy pięć lat temu ?  Przypadkiem wpadłem na to forum i na ten temat więc napisałem co wiem i co myślę.

Wiem ,że jest chłop uczciwy, a widziałem co, co niektórzy piszą ,więc wyraziłem swoje zdanie.  Tu nie ma żadnej reklamy, chociaż ja szczerze polecam.

Napiszę raz jeszcze. mimo ,że niektórych to baaaaardzo drażni :)  Polecam sprzedawcę AREK-JAS  bo chłop jest uczciwy i rzeczowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, grzesiek_73 napisał:

To gdzie piszą, że jest nie uczciwy?

Chętnie poczytam.

Grzesiek nie będziemy się jak dzieci przecież przepychać. Poczytaj swoje posty i sam wyciągnij wnioski. Będziesz w Jastrzębiu to zajrzyj do Arek_moto ,poznaj chłopa i sam zrozumiesz jak możesz szybko zmienić zdanie.  Ja go znam i uwierz mi ,że nie mijam się z prawdą pisząc swoje posty. To żadna reklama. Kto chce kupić moto to i tak kupi gdzie chce i co chce.

Do zobaczenia na winklach. Oby do wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Metall napisał:

Zgadzam sie z Tobą ,ale w tym przypadku uwierz mi ,że możesz mieć pełne zaufanie.

Przykro mi, ale musi dużo wódy upłynąć, aby komuś zaufać.

Tym bardziej w internecie.

Im bardziej ktoś obcy mówi mi, żebym mu zaufał, tym bardziej wzmaga się moja nieufność.:excl:

I Tobie radzę to samo.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Jestem nieufny.

I każdemu kupującemu doradzam, aby też był nieufny.

Zasada ograniczonego zaufania, dotyczy nie tylko ruchu drogowego.

 

14 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Przykro mi, ale musi dużo wódy upłynąć, aby komuś zaufać.

Tym bardziej w internecie.

Im bardziej ktoś obcy mówi mi, żebym mu zaufał, tym bardziej wzmaga się moja nieufność.:excl:

I Tobie radzę to samo.

 

Nic dodac nic ujac !!!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dorzucić "dwa grosze" nie bezpośrednio w temacie Arka ale w temacie opinii o handlarzach.

W moim pierwszym poście, w którym bardzo ładnie powitał mnie m.in. grzesiek_73 napisałem, że pojawiłem się "z jakiegoś powodu" a tym powodem było szukanie opinii o Moto-Malina z Zawiercia; tak trafiłem na to forum. Szukałem w tym czasie GL-a a było ich kilka w Zawierciu i starałem się czegoś dowiedzieć. Bardzo dużo opinii było negatywnych, nie wspominając o czynnym udziale Pana Roberta, który jeszcze wprowadzał do dyskusji trochę folkloru nie polepszając tym samym swojej opinii. Gdybym opierał się jedynie na tych opiniach to nie ruszył bym tyłka z domu. Ruszyłem, przybyłem, i zobaczyłem. Na dzień dzisiejszy wyrobiłem swoją opinię i uważam, że ta z forum jest krzywdząca (odnośne Moto-Malina). Mi osobiście ten facet się spodobał ale fakt; jest specyficzny i podejrzewam z jakiego powodu. Nie udzielałem się na tamtym poście bo podejrzewałem, że może być podobna reakcja; bo jestem "świeżak". Nie kupiłem u Niego motocykla ale tylko dla tego, że w międzyczasie pojawił się inny, który bardziej mi się spodobał i był przede wszystkim trochę tańszy. Gdybym ponownie czegoś szukał pojechał bym min. do Niego zobaczyć co ma nowego. Dlaczego ? hmm... to nie miejsce na ten temat, bo tu są sądy nad Panem Arkiem.

Nie, nie jest to artykuł sponsorowany. Nie mam nic wspólnego z Panem Robertem ani z Panem Arkiem ale uważam, że obecnie jest moda na hejt pomimo, że się czegoś nie widziało. Pisanie, że "kupuj w ciemno albo, żeby u tego czy tamtego nie kupować, bo mi się nie spodobał albo słyszałem, że ktoś kiedyś coś o Nim złego powiedział a w zasadzie to wszyscy tak mówią" to zwykłe uogólnianie. Rusz człowieku cztery litery i pojedź, obejrzyj, i porozmawiaj. Jeśli się nie znasz to weź ze sobą fachowca ale nie "znafce".

Kupowałem motocykle zarówno od osób prywatnych jak i od handlarzy ale mam jakieś doświadczenie więc wiem kiedy mi ktoś bajki opowiada. Nie kupuje się takich rzeczy przez internet to też nie uogólniajcie informacji. Jak Pan Robert czy Pan Arek czy też inni Panowie XYZ będą mieli np. moto z pękniętą głowicą to to napiszcie, o tym moto. Pisanie, że ten handlarz jest "bee" a tamten "nice" nie wiele daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.