Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

AREK JAS Jastrzębie Zdrój


Misiek90

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o sprzedawcę z Jastrzębia z ul. Cieszyńskiej to mogę go polecić. Znam go od lat i kupiłem od niego kilka motocykli, nigdy się nie zawiodłem. Nie cofa liczników i nie sprzedaje złomów. Moi znajomi tez od niego brali motocykle i nie słyszałem żeby ktoś narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, faza1995 napisał:

Jeżeli chodzi o sprzedawcę z Jastrzębia z ul. Cieszyńskiej to mogę go polecić. Znam go od lat i kupiłem od niego kilka motocykli, nigdy się nie zawiodłem. Nie cofa liczników i nie sprzedaje złomów. Moi znajomi tez od niego brali motocykle i nie słyszałem żeby ktoś narzekał.

Kilka to znaczy ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kupiłem u tego pana Hondę CB500F, zero ściemy, w ramach usługi posprzedażowej zadbał o pospawanie owiewki i jej pomalowanie a także zrobienie przeglądu, kiedy miałem podejrzenie, że coś jest nie tak ze skrzynią biegów, przyjechał 20km z Jastrzębia i zdiagnozował usterkę (na szczęście chodziło o lekko wygiętą dzwignię zmiany biegów).

Podsumowując szczerze polecam tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.  Postanowiłem się też odezwać w tej sprawie bo tak widzę że gdzieś tam piszecie o mojej osobie i takie mam zapytanie dokładnie skieruję to do użytkowników LBG i grzesiek_73  o co wam chodzi bo odnoszę wrażenie że komentarze klientów ktorzy napisali swoją opinię bierzecie za nieprawdziwe i tak jak by to było celowe. .   Padło pytanie o opinię na mój temat więc napisało kilka osób się wypowiedziało pozytywnie i jest widzę koledzy coś nie tak..   jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do mojej osoby,  motocykli czy czegokolwiek forum nie zabrania pisania złych komentarzy.   A jeśli chodzi o to że ktoś nowy się wbija na forum i w rankingu nie ma iluś tam napisanych postów to powiem tak nowy świeży motocyklista nie będzie miał i jego wiarygodność możecie stawiać pod znakiem zapytania a w moim przypadku tak samo mimo tego że na tej grupie jestem już przez wiele lat. . Pozdrawiam wszystkich. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy Arku.

Ale większość osób, jak coś kupi i jest wszystko ok, to po prostu jest ok, nie zadaje sobie trudu celowego rejestrowania się na forum i wychwalania sprzedawcy.

Prędzej będzie na odwrót - kiedy ktoś się natnie na nieuczciwego sprzedawcę, wtedy zada sobie trud, aby się zemścić i przy okazji ostrzec innych.

Nikt tu o Tobie źle nie napisał i myślę, że to wystarczy jeśli ktoś szuka opinii.

Brak złych opinii (moim zdaniem) to przyzwoita opinia.

A tak zwani jednopostowcy, zawsze są odbierani jako ludzie reklamy :)

11 godzin temu, AREK_JAS napisał:

na tej grupie jestem już przez wiele lat.

Wystarczyło się przedstawić, napisać coś o sobie i czasem komuś pomóc.

Jak dasz się poznać, to zdobędziesz zaufanie (i klientów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, AREK_JAS napisał:

Witam wszystkich.  Postanowiłem się też odezwać w tej sprawie bo tak widzę że gdzieś tam piszecie o mojej osobie i takie mam zapytanie dokładnie skieruję to do użytkowników LBG i grzesiek_73  o co wam chodzi bo odnoszę wrażenie że komentarze klientów ktorzy napisali swoją opinię bierzecie za nieprawdziwe i tak jak by to było celowe. .   Padło pytanie o opinię na mój temat więc napisało kilka osób się wypowiedziało pozytywnie i jest widzę koledzy coś nie tak..   jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do mojej osoby,  motocykli czy czegokolwiek forum nie zabrania pisania złych komentarzy.   A jeśli chodzi o to że ktoś nowy się wbija na forum i w rankingu nie ma iluś tam napisanych postów to powiem tak nowy świeży motocyklista nie będzie miał i jego wiarygodność możecie stawiać pod znakiem zapytania a w moim przypadku tak samo mimo tego że na tej grupie jestem już przez wiele lat. . Pozdrawiam wszystkich. .

Nie przekonałeś mnie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 07:07, grzesiek_73 napisał:

Bez urazy Arku.

Ale większość osób, jak coś kupi i jest wszystko ok, to po prostu jest ok, nie zadaje sobie trudu celowego rejestrowania się na forum i wychwalania sprzedawcy.

Prędzej będzie na odwrót - kiedy ktoś się natnie na nieuczciwego sprzedawcę, wtedy zada sobie trud, aby się zemścić i przy okazji ostrzec innych.

Nikt tu o Tobie źle nie napisał i myślę, że to wystarczy jeśli ktoś szuka opinii.

Brak złych opinii (moim zdaniem) to przyzwoita opinia.

A tak zwani jednopostowcy, zawsze są odbierani jako ludzie reklamy :)

Wystarczyło się przedstawić, napisać coś o sobie i czasem komuś pomóc.

Jak dasz się poznać, to zdobędziesz zaufanie (i klientów)

Postaram się gdzieś bardziej udzielać choć na tą chwilę to już chyba grupy na FB wyparły nieco strony www a jestem aktywny na grupie śląskich motocyklistów na FB. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 09:40, LBG napisał:

Nie przekonałeś mnie :)

Nie mam zamiaru kogokolwiek przekonywać bo raczej nie o to chodzi .   Sprzedaję motocykle od 2000 roku więc już trochę czasu. . Dbam sobie o klienta i pracuje już przez wiele lat o to aby klienci byli zadowoleni z zakupionych motocykli. .. i to mi wystarcza. ...    a tak jak kolega wcześniej wspomniał brak negatywnych komentarzy świadczy raczej dobrze więc nie będę się tłumaczył. .  Pozdr. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @Grzesiek_73 i @LBG

Zaraz zaraz, nie zarejestrowałem się tutaj po to, żeby kogokolwiek reklamować, udzielam się na forum, przywitałem się i szukam osób chętnych na wspólne wycieczki, to, że mam jeszcze mało postów napisanych, nie znaczy, że jestem jakimś "fake kontem", szczególnie, że obecnie jestem zalogowany poprzez swoje FB... nie oczerniaj, zapytaj, upewnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 12:04, Michał Czajka napisał:

Do @Grzesiek_73 i @LBG

Zaraz zaraz, nie zarejestrowałem się tutaj po to, żeby kogokolwiek reklamować, udzielam się na forum, przywitałem się i szukam osób chętnych na wspólne wycieczki, to, że mam jeszcze mało postów napisanych, nie znaczy, że jestem jakimś "fake kontem", szczególnie, że obecnie jestem zalogowany poprzez swoje FB... nie oczerniaj, zapytaj, upewnij się.

Hmmm...

Teraz ja napiszę: 

"Nie przekonałeś mnie" ;)

Żyję już kilka dziesiątek lat w naszym pięknym kraju.

Jak byłem młody (:rolleyes:) to każdy miał na "START" 100% zaufania

Przez ten czas, życie (i ludzie) nauczyło mnie, żeby nikomu nie ufać.

Teraz w miarę ubywania, soli z beczki, człowiek nabiera zaufania.

Nie twierdzę, że jesteś "fake kontem", ale jest opcja, że możesz takim być.

Zawsze można koledze, bratu, kuzynowi  (itd. itp.) się przysłużyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak mogę cię w takim razie przekonać? dzień po tym jak sprzedałem swojego rometa 125 wszedłem na OLX w poszukiwaniu motocykli w okolicy, interesowały mnie mniejsze motocykle, na pierwszej stronie znalazłem  model Hondy CB500F, jeden z 2017 po mocnym szlifie, w kolorze pomarańczy. Tego samego dnia umówiłem sie z Panem z Jastrzębia na oględziny, na miejscu okazało się, że Honda wymaga sporo pracy i trochę sie bałem w to wchodzić, więc pan powiedział, że 2 dni wcześniej sprowadził jeszcze jedną, z 2014 ale w stanie idealnym nie licząc pękniętej przedniej czaszy, przebieg 5000km, czarna perła. Mimo, że bardzo chciałem to nie mogłem znaleźć żadnych mankamentów. Po długich rozmowach z panem zdecydowałem się na zakup, obecnie po 1.5tys. km  jestem w dalszym ciągu bardzo zadowolony z zakupu i cieszę się jazdą bez żadnych awarii. Ot cała historia. Jako zadowolony klient postanowiłem swoim komentarzem pomóc panu sprzedawcy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.