Jump to content
Rusher

Witam - jestem nowy na forum jak i świeżo zdany na A2

Recommended Posts

Cześć,

Nazywam się Bartek i jestem uczniem liceum...  Prawko kategorii A2 zdałem dosłownie kilka dni temu.

Moja moto "przygoda" zaczęła się od stojącej 20 lat WSK'i dziadka. Razem z kuzynami od wieku powiedzmy dziecięcego jako 10 latki i tym podobne zaczęliśmy przy niej grzebać, żeby doprowadzić ją chociaż trochę do stanu użytku, tak dla zabawy, bo o użytku drogowym nie było mowy chyba że ktoś ma kase na sądy i czas. No ale 8 lat później nie jeździmy już tak często w rejony gdzie jest ta WSK, więc dla motocykla upływ czasu był dramatyczny, sprzedaliśmy go żeby ktoś miał z niego pożytek oraz radość. 

W domu mam zipp raven 125 ( sprzedam :D ), to taki motor który kupił sobie tata gdy zrozumiał, że przepis który po 3 latach kategorii B pozwala jeździć na moto 125cc jest dość fajny i pożyteczny. Ja jednak chciałbym coś z większym silnikiem i może typu naked.

To była taka moja moto historia w skrócie, no ale tak się to potoczyło, że motocykle mnie zaczęły interesować i po prostu chce mi się jeździć.

Jeszcze coś o mnie, mam 18 lat, czasem jestem zbyt poważny, ale zdarza się, że jest wręcz odwrotnie. Lubię używać sarkazmu chociaż nie zawsze wychodzi ( PRoszę nie hejtować :D ). Sam juz kiedyś doświadczyłem, że społeczność motocyklistów to jedna wielka rodzina, a najświeższy przykład to chociaż pewna rodzina którą spotkałem na egzaminie, wspierali wszystkich i cieszyli się z każdą osobą która zdała. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Trzymajcie się :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RafikBB  125 już trochę pomęczyłem przed prawkiem nawet. Niby wiadomo że można zaczynać od mniejszych pojemności i powoli coś większego kupować, ale spotkałem sie też z opiniami, że podejście mieć coś fajnego na start i psychicznie ze sobą walczyć, zeby nie wykorzystywać kazdej sytuacji jest też ok. 

I dzięki :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozejrzyj się wśród modeli motocykli, wybierz kilka takich, które ci się podobają a my doradzimy co lepsze, bądź sam poczytasz opinie o tych modelach i zdecydujesz, to ma być przede wszystkim Twój wybór bo to Ty będziesz się nim cieszył, bądź na niego przeklinał 🙂 Z mojej strony polecam ukierunkować się na marki Japońskie, są mniej awaryjne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 15.11.2018 o 08:34, LynxLynx napisał:

Hej. Masz już jakieś konkretne modele na oku? ;) 

Bardzo mi się podoba yamaha mt-03, podobno fajna bestyja z mocą dobrą na a2 i da się znaleźć nie taką drogą używke

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.