Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam - jestem nowy na forum jak i świeżo zdany na A2


Rusher

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nazywam się Bartek i jestem uczniem liceum...  Prawko kategorii A2 zdałem dosłownie kilka dni temu.

Moja moto "przygoda" zaczęła się od stojącej 20 lat WSK'i dziadka. Razem z kuzynami od wieku powiedzmy dziecięcego jako 10 latki i tym podobne zaczęliśmy przy niej grzebać, żeby doprowadzić ją chociaż trochę do stanu użytku, tak dla zabawy, bo o użytku drogowym nie było mowy chyba że ktoś ma kase na sądy i czas. No ale 8 lat później nie jeździmy już tak często w rejony gdzie jest ta WSK, więc dla motocykla upływ czasu był dramatyczny, sprzedaliśmy go żeby ktoś miał z niego pożytek oraz radość. 

W domu mam zipp raven 125 ( sprzedam :D ), to taki motor który kupił sobie tata gdy zrozumiał, że przepis który po 3 latach kategorii B pozwala jeździć na moto 125cc jest dość fajny i pożyteczny. Ja jednak chciałbym coś z większym silnikiem i może typu naked.

To była taka moja moto historia w skrócie, no ale tak się to potoczyło, że motocykle mnie zaczęły interesować i po prostu chce mi się jeździć.

Jeszcze coś o mnie, mam 18 lat, czasem jestem zbyt poważny, ale zdarza się, że jest wręcz odwrotnie. Lubię używać sarkazmu chociaż nie zawsze wychodzi ( PRoszę nie hejtować :D ). Sam juz kiedyś doświadczyłem, że społeczność motocyklistów to jedna wielka rodzina, a najświeższy przykład to chociaż pewna rodzina którą spotkałem na egzaminie, wspierali wszystkich i cieszyli się z każdą osobą która zdała. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Trzymajcie się :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafikBB  125 już trochę pomęczyłem przed prawkiem nawet. Niby wiadomo że można zaczynać od mniejszych pojemności i powoli coś większego kupować, ale spotkałem sie też z opiniami, że podejście mieć coś fajnego na start i psychicznie ze sobą walczyć, zeby nie wykorzystywać kazdej sytuacji jest też ok. 

I dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się wśród modeli motocykli, wybierz kilka takich, które ci się podobają a my doradzimy co lepsze, bądź sam poczytasz opinie o tych modelach i zdecydujesz, to ma być przede wszystkim Twój wybór bo to Ty będziesz się nim cieszył, bądź na niego przeklinał ? Z mojej strony polecam ukierunkować się na marki Japońskie, są mniej awaryjne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.