Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Typowo pierwsze moto :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.11.2018 o 08:12, grzesiek_73 napisał:

...

W prawdzie bardzo ich lubię, ale...

z grubsza wyglądalo to tak :

- witajcie, nazywam sie zdzisiek, wołają na mnie misiek, chce kupic fajne moto, byle to nie było enduro ani czoper, ani skuter i żeby był czerwony jak dukati, najlepiej zeby to bylo dukati... ogólnie sie nie znam, bo prawko dopiero będę robił, ale wygrałem juz 6 wyścigów dookoła bloku, dlatego ma być dukati , co polecacie??

......  pada parę propozycji ze strony interlokutorów .....

- co wy kuwa wiecie o jezdzie?? pisalem ze ma być dukati?/ pisalem, no to co jest grane? no co sie tak kolega burzysz?? nie pasuje dukati? ja wygralem 6 wyścigów dookola bloku, takze wiesz..

........ dalszy ciag krótkiej dyskusji .....

- sami pojebancy tu widze na tym forum, kuwa juz nigdzie nie idzie normalnie pogadac jak czlowiek, kuwa jaki chlew, japierdole. co za banda, czlowiek sie grzecznie pyta a tu taki hejt, kuwa co za cioty, odchodze ... WY NIE WIECIE COSCIE STRACILI BERETY JEBANE ...

koniec..

tak ja bym to widział, przy naprawde niedużej dozie wyobrazni, rzecz jasna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becker,  ja widziałem to podobnie, ale ktoś taki, może wprowadzić trochę "życia" , "świeżej krwi" na forum.

Ludzie są różni i czasem trzeba dać komuś trochę czasu, aby go lepiej poznać (tzw. beczkę soli)

Nie wiemy, czym się zajmował, kim był i czy może w jakiejś innej kwestii niż motocykle, mógł komuś tu na forum w czymś pomóc (a może i nie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, stary ożeń sie z nim ? ... no nie wiemy czym sie zajmował, ale co nas to obchodzi? był i poszedł, puścił świeżej krwi i o to chodziło, krótko wytrzymał widać mało krwi gosc miał, ale sorry grzesiek jak Ci zepsułem randke :D, bede uważał kolejnym razem i postaram sie nie wypsnąć zadnym złym słowem 

p.s. nie spodziewalem sie że koleś taki delikates ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.