Skocz do zawartości
Hawk1985

[S] DL 650 2005, 105000 km, nowe tarcze klocki opony

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam swojego DLa sprowadzonego przez Kojota z Niemiec od pierwszego właściciela.
Motocykl do 07.04.2017 był sprawny w tym dniu na autostradzie wyzionął ducha, coś pierdzelneło w tylnym cylindrze i zalał się olejem. Awaria miała miejsce przy ok 10 min jeździe z prędkością 180km/h
Tak wyglądał jak sprzedawał go Kojot85 https://drive.google.com/open?id=1JDGuiSU9pxgboSAWdUvnq--yhTm339uw

Od Kojota kupił go Odyniec i włożył silnik od innego egzemplarza z przebiegiem 38 000 km, po wymianie przeszedł uszczelnieniem wysprzęglika, wymianę płynu chłodzącego, oleju oraz filtra.

Od Odyńca kupiłem go ja i zacząłem go poprawiać, zakładając ten wątek https://forum.vstromclub.pl/brzydkie-sztormi-tko-650-k5-po-przej-ciach-t1483.html

Motocykl dostał:
- Nowe tarcze przód + tył EBC
- Nowe klocki przód + tył EBC
- Stalowy oplot przód + tył HEL
- Nowe opony Michelin Anakee 2
- Kufer Kmax 50l
- Żarówki Osram Cool Blue
- Lusterka z kawasaki
- Gmole RM-G
- Płyta pod silnik RM-G
- Gniazso zapalniczki
- Uchwyt ne telefon
- Deflektor średni Darkojak
- Podwyższenie kierownicy Marselus
- Poszerzenie kosy
- TRE od kolegi Ptaszek92

Mechanicznie/wizualnie:
- Wymienione olej i uszczelniacze w lagach, oraz założone skarpety
- Wyżej wspomniany serwis układu hamulcowego
- Wyprostowałem stelaż czaszy
- Posklejałem plastiki
- Okleiłem ramę i dałem zaślepki (miejsca wycierane od butów)
- Przeczyściłem przełącznik rozrusznika

Co jest do zrobienia?
Zimą wypadałoby rozebrać stelaż czaszy i go pomalować hammeritem żeby ruda się tam nie pojawiła za jakiś czas - był prostowany a lepiej zapobiegać niż leczyć.
Zeszlifować klejone elementy i pomalować/okleić jeśli ktoś jest estetą - przez zimę miałem plan zmienić mu kolor.

Robiąc mu rejestrację w kraju 29.05.2018 miał przebieg 104 158 km, teraz ma ok 105 200
Więc chyba nie muszę tłumaczyć powodu sprzedaży. Miał być na dojazdy do pracy, ale przebierać się w ubranie za każdym razem jak muszę wyskoczyć gdzieś w ciągu dnia jest bez sensu.
Dlatego myślę o skuterze, tam tylko wrzucam kurtkę na siebie,kask i rękawiczki. Nogi są niby chronione w razie w.
Dodatkowo kask i kurtkę mogę wrzucić do schowka pod siedzenie i zostaje mi cały kufer na ładunek.

Podsumowując motocykl ma nowe opony, nowe tarcze/klocki, przyjechał do kraju z nowym zestawem napędowym, został zrobiony serwis hamulców i zawieszenia. Technicznie w 100% sprawny.

Cena 12 500 zł

tel 5o3 3 cztery 3 5 sześć 5 - jeśli nie będę mógł odebrać to oddzwonię
hawk1985 (małpa) wp (kropka) pl

W czwartek będę miał chwile to go wymyje i wstawię więcej zdjęć póki co kilka

72qoOCsl.jpg
nYasVhfl.jpg
dsyHROul.jpg
vDFMR0ul.jpg
4v2xFPGl.jpg
vgQO13el.jpg
BPSUqedl.jpg
2Dc242al.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aby Krzysiek w pełni się cieszył musi wymienić przycisk rozrusznika.
Wczoraj załatwiliśmy wszelkie formalności, Krzysiek chce odjechać a tu motocykl nie chce zapalić 🤣

Na krótko tak jak tutaj pali bez problemu https://www.youtube.com/watch?v=x7xbgmPKCjk rozebrałem przycisk i przeczyściłem go, ale nadal nie działało.
Więc Krzysiek dostał fachowy przyrząd do odpalania na krótko i rabat na przycisk.

Najzabawniejsze jest to że wcześniej palił bez problemu, a po załatwieniu formalności jakby się pogniewał na mnie ze go sprzedaje.
No ale dobrze że to się jeszcze u meni stało, przynajmniej nowy nabywca nie będzie mnie przeklinać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.