Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.09.2018 o 22:05, victoryMP napisał:

powodzenia.

a to pierwsze moto?

Nie, wcześniej był Drag Star 650, potem dłuższa przerwa.

5 godzin temu, bankus napisał:

no ciekawa maszyna. Nie widziałem jeszcze takiej :)

Mało ich jeździ to fakt. zestali je produkować, mało ogłoszeń, trudno nie wpaść przy zakupie. Ale ja własnie chciałem taki, nie do końca szosówka i nie do końca turystyk, takie właśnie niepełne ale jednak od przodu po tył kompletne w swojej budowie.

W dniu 22.09.2018 o 21:55, grzesiek_73 napisał:

Gratulacje :)

Oby jeszcze pogoda, pozwoliła Ci się nacieszyć nowym nabytkiem, przed zimą.

Poprzedni właściciel był niższy i skrócił szybę przez co mi wieje od góry -póki jej nie wymienię. A poza tym to tylko w stopy wieje, co można załatwić zakładając lepsze buty. Szczęka w kasku zamknięta (LS2 FF399), wysokie buty i można jeździć. Jedynie jak na prawdę mocno wieje to jest niebezpiecznie, taka obudowa przy bocznym wietrze jak żagiel działa.

Wczoraj śmignąłem Brenna, ustroń, Wisła, Szczyrk, Bielsko i do domu. Fajnie się jechało.

Pomału sobie go robię pod siebie. Wymieniam kolejne elementy. Dziś kanapa pojechała do wymiany obszycia, planuję zabrać się za poprawki lakiernicze... bawie się

Lewa w górze

42332095_1227120794132192_1777957143027122176_o.jpg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam rady. U mnie w CBR naciąg pokrycia wygiął w górę tył siedzenia.

Na Twoich fotkach ładnie to wygląda - gdzie robiłeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wijalis, wysyłkowo, ale są gdzieś z okolic Wrocławia. W tydzień kanapa była u mnie w domu.

Wykonawca mówi abym podgrzał plastik i ściągnął pasem. Ja się zastanawiam nad jakimś mocowaniem z linkami. Ale póki jest pogoda to nic nie robie, jeżdżę.

Teraz kłopot bo od tak radio mi przestało działać. Ale to w innym temacie już opisałem -czekam na rady. Póki co, zamówiłem nowe z ali, przynajmniej dojdzie USB i blutek. Jak zamontuje, to nie będę musiał wiadomości słuchać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta