Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Filmy,Horrory


Farida

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktoś ,jakieś naprawdę dobre ciekawe i odkrywcze horrory ? Ostatnio eksperymentuje z Azjatyckimi filmami , ale tajemnicze dziewcznki już się pomału opatrzyły . 

Praktycznie wszystkie kultowe już oglądałam , może ktoś mnie zaskoczy . Przydało by się coś co w końcu mnie przestraszy , coś co wgniata w fotel i  wjeżdża na psyche ?

Naprawdę ciężko jest znaleźć coś wartego uwagi po czym idzie się os*ać w majty ? Ostatnio to już włączam takie,że na 4 minucie zasypiam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziołcha, jaki lektor? Filmy się z napisami włącza :P

Mnie japoński nie przeszkadza, bo trochę anime już widziałem i się przyzwyczaiłem do języka , ale filmów z lektorem i tak nie polecam.

Początek może rzeczywiście przymula, ale pamiętam, że końcówka była dobra.

Albo jak radzi kolega powyżej: odpalić jakąś grę. Pamiętam jak w podstawówce poszedłem do kolegi co miał PlayStation 1 i Resident Evil włączył. Za gnoja to robiło wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bebok. napisał:

Pamiętam jak w podstawówce poszedłem do kolegi co miał PlayStation 1 i Resident Evil włączył. Za gnoja to robiło wrażenie.

Dzisiaj gry-horrory są już "troszkę" bardziej zaawansowane zarówno graficznie jak i w założeniach rozgrywki, polecam  Outlast 1 i 2, Alien: Isolation, Amnesia, Soma lub absolutną klasykę System Shock 2. Jeśli podczas rozgrywki nie będziesz musiała robić sobie przerw na złapanie oddechu i uspokojenie skołotanego serca to jesteś naprawdę mocna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2018 o 00:55, Bebok. napisał:

Dziołcha, jaki lektor? Filmy się z napisami włącza :P

Mnie japoński nie przeszkadza, bo trochę anime już widziałem i się przyzwyczaiłem do języka , ale filmów z lektorem i tak nie polecam.

Początek może rzeczywiście przymula, ale pamiętam, że końcówka była dobra.

Albo jak radzi kolega powyżej: odpalić jakąś grę. Pamiętam jak w podstawówce poszedłem do kolegi co miał PlayStation 1 i Resident Evil włączył. Za gnoja to robiło wrażenie.

Japoński czy Chinski  ja lubie wychowalam sie na Dragon Ballu potem Naruto ,SAO,Full Metal ,Bleach itp itd . ostatnio włączam horrory, jak kładę się spać,ze zmęczenia odpływam szybko ,a ,teraz  miałam  na rano do pracy , więc wolałam słyszeć niż  tam czytać . generalnie jak nie będę spiąca włączę sobie jeszcze raz ten film ,ale już napewno nie z PL lektorem? a Resident Evil to pamiętam za małolata ,to było coś :D 

W dniu 13.09.2018 o 06:48, Walgav napisał:

Dzisiaj gry-horrory są już "troszkę" bardziej zaawansowane zarówno graficznie jak i w założeniach rozgrywki, polecam  Outlast 1 i 2, Alien: Isolation, Amnesia, Soma lub absolutną klasykę System Shock 2. Jeśli podczas rozgrywki nie będziesz musiała robić sobie przerw na złapanie oddechu i uspokojenie skołotanego serca to jesteś naprawdę mocna :) 

Jakiś czas temu grałam w Until Down całkiem i The Last Of Us w sumie to przygodówka z elementami survival horroru, ale całkiem dobre . Właśnie się zastanawiałam też nad wykupieniem czegoś fajnego ,przykuło bardzo moją uwage The Inpatient , no ale nie dowiem się dopóki nie spróboje ,nie chce też ładować hajsu w jakiś shit , no i oczywiście najważniejsze to muszę pleya i tv podłączyć po przeprowadzce w końcu?

 

12 godzin temu, elemeledudek napisał:

Ostarnio z horrorów które widziałem bardzo dobrze wspominam The Ritual, It Comes At night, Im A Hero (japoński) oraz z drobnym minusem za trochę głupotek A Quiet Place.

Obejrze po kolei wszystkie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2018 o 01:14, Farida Patrycja napisał:

Poleci ktoś ,jakieś naprawdę dobre ciekawe i odkrywcze horrory ? Ostatnio eksperymentuje z Azjatyckimi filmami , ale tajemnicze dziewcznki już się pomału opatrzyły . 

Praktycznie wszystkie kultowe już oglądałam , może ktoś mnie zaskoczy . Przydało by się coś co w końcu mnie przestraszy , coś co wgniata w fotel i  wjeżdża na psyche ?

Naprawdę ciężko jest znaleźć coś wartego uwagi po czym idzie się os*ać w majty ? Ostatnio to już włączam takie,że na 4 minucie zasypiam :D 

Moga byc tez starsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2018 o 15:16, Farida Patrycja napisał:

Pewnie , że tak ?

OK :)

Cujo , The Thing , Blob , 28 Days Later , Friday the 13th , Cube , High Tension , Saw , Wrong Turn , The Hills Have Eyes , Wolfs Creek , House of Wax ,  Suspiria (2018) , Die Autopsie der Jane Doe , The Descent :)

Edytowane przez Taurus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2018 o 21:46, elemeledudek napisał:

Ostarnio z horrorów które widziałem bardzo dobrze wspominam The Ritual, It Comes At night, Im A Hero (japoński) oraz z drobnym minusem za trochę głupotek A Quiet Place.

The Ritual nawet nawet, ale nie straszny ,i faktycznie pod koniec tak jak wspomniał Bebok poziom się obniża . A Quiet Place to dla mnie wgl nie Horror,ale ogólnie fajny.

 

W dniu 15.09.2018 o 11:02, LBG napisał:

Ja w latach 90-tych i od tego czasu boję się go drugi raz oglądnąć

Jestem w szoku , że jest Freddie z 2010 roku ? nie widziałam , wczoraj odpaliłam, ale nie dałam rady obejrzeć ,sen mnie zabrał . Dzisiaj kontynuacja ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

bardziej thriller niż horror, ale jak przetrawisz co tam się działo to robi się strasznie :) - hiszpańskie "Mientras duermes" czyli "Słodkich snów".

Na NMF wgniotło mnie w fotel "It follows". Nie ma scarejumpów i innych pierdół, ale jest klimat.

Jeżeli lubisz H.P. Lovecrafta to "Dagon" z 2001 r. oddaje w miarę fajnie klimat jego prozy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.