Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak jej to powiedzieć?...


Onlinemaster

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Mam pytanie do męskiej społeczności forum. W tym roku nie byłem nigdzie na wczasach bo powiedziałem mojej że musimy oszczędzać, że za rok pojedziemy na lepsze wczasy itd a spełniłem swoje marzenie i do garażu wstawiłem nówencję Honda AT, Ma ktoś jakiś pomysł jak to załatwić żeby było dobrze???... ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż przychodzi rano do pracy, wesoły i mówi: dzisiaj po raz pierwszy powiedziałem żonie NIE! Koledzy zaciekawieni dopytują.

No, rano zona mi powiedziała: po pracy odbierzesz dziecko z przedszkola, zrobisz zakupy i zawieziesz je mojej mamusi. Masz jakieś pytania? A ja: NIE!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, palnik napisał:

powiedz jej , że to Twoja pasja . Każdy chłop musi jakąś mieć ... jedni pija piwo z kumplami  , inni chodzą na dziewczyn a Ty ... masz tylko motocykl !

to już mam przetestowane, kiedyś jej tak powiedziałem to mi wyskoczyła z pyskiem że: "co to k..., motocykl ważniejszy ode mnie? ... to ja mam być twoją pasją!"... więcej tego argumentu nie użyję ☹️ po za tym to spijam trochę tych browarów... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Onlinemaster napisał:

to już mam przetestowane, kiedyś jej tak powiedziałem to mi wyskoczyła z pyskiem że: "co to k..., motocykl ważniejszy ode mnie? ... to ja mam być twoją pasją!"... więcej tego argumentu nie użyję ☹️ po za tym to spijam trochę tych browarów... ?

Zmień dziewczynę !!!

Albo zostań pod papuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj , ja przechodziłem przez to samo co Ty teraz . Tylko , że 2 lata temu. I to co pisałem wcześniej działa . Ale nie możesz przyjść do domu i powiedzieć jej ot tak wprost , że mam pasję i motocykl stoi już w garażu. To wielki błąd . Ty musisz ją przygotować to tej informacji i tłumaczyć jej dlaczego chciałbyś realizować swoje marzenia . Moja żona bała się raczej o moje zdrowie . I była .. a raczej nadal jest bardzo, ale to bardzo nastawiona ANTY motocyklowo. I w końcu pomogła mi nawet w zakupie motorka !!! Ale ja jej to tłumaczyłem ( jak w moim wpisie powyżej ) dlaczego chcę mieć motorek. Musisz tez poznać jej obawy / argumenty ... dlaczego ona nie chce żebyś miał motorek ? i to jest chyba najistotniejsza kwestia w całości. Dla mnie są niezrozumiałe argumenty typu : nie bo nie. Zapytaj się jej wprost dlaczego nie możesz mieć OO ?!  i wówczas będzie Tobie łatwiej z nią rozmawiać gdyż poznasz jej argumentację .

Powodzenia...

Ja teraz stoję przed dylematem jak jej powiedzieć , że chcę jechać w przyszłym roku na wyprawę na 3 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powiedz w listopadzie to do marca jej przejdzie, rozpoczniesz sezon z czystym kontem

Jest też druga opcja:
- Cześć kochanie byłem na zakupach kupiłem: marchewkę, pietruszkę, motocykl, ziemniaki, ...
- Motocykl!?!
- No i marchewkę, pietruszkę, ziemniaki, ...

Ale obawiam się że bez łapówki w postaci biżuterii może być ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też co nieco przetestowałem. Na początek jadąc samochodem z żoną wzdychasz ciężko na widok przejeżdżających motocykli rzucasz uwagi na temat 2 kółek i np co byś zrobił gdybyś posiadał - wycieczki, podróże oczywiście nie sam...  (musisz koniecznie również skrytykować za to za tamto). Tak dowiesz się jakie jest generalne nastawienie. zaproś kolegę posiadacza by przy browarku oczywiście w obecności porozmawiać i wysłuchać motocyklowych opowieści. I tak do skutku!!!! A skutek w najgorszym wypadku taki: "rób co chcesz, tylko daj mi już święty spokój". Po czym robisz co chcesz i stajesz się posiadaczem.

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.