Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak jej to powiedzieć?...


Onlinemaster

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz, tyś to dowalił pięknie :P

Po tytule tematu myślałem, że się przyznajesz, że jednak chłopców wolisz i te wyjazdy na motorze to takie preteksty tylko :)

Chyba nie ma uniwersalnej metody. Wszystko zależy od baby - jedna lepiej zniesie jak wieść gruchnie od razu, a druga jak pomału będziesz ją naprowadzał na temat i przyzwyczajał, że jednak coś jest na rzeczy. Tyle to już sam pewnie wiesz ;)

Kiedy chrzest bojowy motóra?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2018 o 08:41, grzesiek_73 napisał:

Chyba powiedział...

Lub żona sama wykryła brak pewnej sumy na koncie

Bo coś zanikł:ph34r:

A nie napisał po jakim czasie mamyod się o niego martwić się

kurcze, no nie ciekawie he .. kolega normalnie zaginął , też tak myślę , że musiał w końcu powiedzieć albo najgorszy scenariusz ,że sama się dowiedziała . ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witajcie kochani" - w ten sposób wita swoich widzów jeden z moich ulubionych youtuberów ? ... a że przywitanie zacne więc:

Witajcie kochani! ?

To prawda , jakiś czas mnie nie było, po prostu musiałem dojść do siebie a na OIOM-ie mieli ch... net ?

Żartuję ?

A więc do rzeczy. Pokazałem mojej moją nową extra zaje zabaweczkę, oczywiście wcześniej ją przygotowując do tego "pokazu" ?, wszystko zrobiłem stosując się oczywiście do zaleceń was - mniej lub bardziej pomocnych forumowiczów, za co należą się wielkie Dzięki! ale niestety nie zagrało to tak jak planowaliśmy ja i Wy ?

Już w garażu, po chwili namysłu, bo ją chwilowo nieźle przytkało ?,  miałem niezłą jazdę (pierw spytała ile to cacko kosztowało), płacze, lamenty, próby samobójcze, he he, że co my będziemy jedli jak ty wszystką kasę upierd... że były inne plany, że chałupę trza remontować a ty sobie zabawki kupujesz itd... itd...,  nie pomógł nawet argument, że dealer spuścił z ceny całego tysiaka i dołożył kufer centralny ☹️, potem wsiadła na mnie jeszcze teściowa - pieruński stary rower ? w rezultacie czego musiałem moją stalową przyjaciółkę, najprawdopodobniej lepszą od żywej kobiety sprzedać ? Na szczęście dogadałem się z dealerem, i za "drobną" ? opłatą wziął moto z powrotem ???

Na całe szczęście !!! nie zdążyłem jeszcze sprzedać mojej skromnej i wdzięcznej Hondzi NC700X, los każe mi jeszcze jakiś czas ją ujeżdżać, ale kuźwa jak wyremontuję chałupę i odłożę znów trochę grosza, nowa AT będzie moja

Pozdrawiam życząc wszystkim krętych dróg, gumowych drzew i lepszej teściowej niż moja! (o żonie nawet nie wspominam ?)

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszne,a trochę nie.

Życzę Ci abyś kupił wymarzone moto jak najszybciej.

Tylko za wiedzą, "wspólnika"

Myślę, że gdybyś przed zakupem, pogadał z żoną, to teraz miałbyś ten motocykl.

Ale człowiek uczy się całe życie.

PS. Cieszę się że jesteś cały.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.