Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyprzedaż


Walgav

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam do sprzedania:

-skórzany komplet 4-Biker męski (rozmiar L) cena 200zł kurtka i 200zł spodnie,

-spodnie jeansowe FreeStar (rozmiar L) cena 200zł,

-2x kask HJC TR-1 (rozmiary XS i M, w obu zamontowane pinlocki) cena 200zł/szt,

-buty męskie i damskie Touring (rozmiary 36 i 43) cena 100zł/szt

-zestaw intercom Scala Rider Q1 Team Set (są zamontowane w kaskach, ale mogę sprzedać osobno) cena 400zł.

W przypadku gdy ktoś będzie chciał zakupić oba kaski wraz z intrcomem cena 700zł/kpl.

Powyższe rzeczy były użytkowane przez 3 sezony (oprócz spodni skórzanych, które miałem na sobie może 5 razy), ale ich stan oceniam jako dobry i dla kogoś, kto zaczyna zabawę z motocyklami będą fajną opcją, szczególnie, że ceny są przystępne. Możliwy odbiór osobisty w Skoczowie lub wysyłka spedycją DHL (koszt 30zł za paczkę - ilość paczek do ustalenia w zależności od kupionych rzeczy). W przypadku pytań proszę o PW, dla zainetesowanych mogę wysłać więcej szeczegółowych zdjęć.

2i6crdh.jpg

xmj482.jpg

2unuiip.jpg

2njyfbm.jpg

w22jd2.jpg

2hhhslf.jpg

nezvxz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomcio83 napisał:

Siemka. Do tego intercoma ile można podłączyć "kasków" ?? i czy można dodatkowo podłączyć telefon??

Hmm tak na stałe to chyba tylko jeden (od plecaczka) ale nigdy nie sprawdzałem, telefon oczywiście da się podłaczyć :)

 

4 godziny temu, bankus napisał:

qrcze, jak ja kupowałem, to nikt takich fajnych ogłoszeń nie dawał :(

Dziękuję bardzo :) Ale jak na razie odzewu praktycznie zero :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Walgav napisał:

Hmm tak na stałe to chyba tylko jeden (od plecaczka) ale nigdy nie sprawdzałem, telefon oczywiście da się podłaczyć :)

 

Dziękuję bardzo :) Ale jak na razie odzewu praktycznie zero :( 

Kurczę muszę poszukać jakiejś instrukcji/opisu tego intercoma bo jestem zainteresowany ale jak by się dało większą ilość podłączyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Walgav napisał:

W poniedziałek zeskanuje w pracy instrukcję i wyślę Ci PDF na PW.

Nie koniecznie musisz poszukaj czy można podłączyć lub ilu można podłączyć motocyklistów i poszukaj na jaką odległość działa. Bo sa też takie co działają do 10m więc nie podłączysz wiecej niż dwóch motocyklistów bo to wtedy interkom tzw. kierowca - pasażer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.