Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc w nauce


noname123

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, grzesiek_73 napisał:

Myślę że normalna 125-tka

i to bez znaczenia czy to będzie hondzia czy kawa , czy kamertony lub inna Aprilka.

Do czasu aż poczujesz się trochę lepiej (pewniej) powinna Ci wystarczyć.

Naprawdę... im mniejszy sprzęt tym się go mniej obawiasz.

Słabszym sprzętem musisz nadrabiać techniką i tak właśnie się uczysz.

A co kupisz...????

Czas pokaże...

Do tego czasu  spokój, spokój i jeszcze raz spokój.

 

 

No jak kupię coś większego pierwsze co na tor cwiczyc, wszystko przede wszystkim z głową,  jeździłam na większych pojemnościach ale co z tego  .. póki co jestem w czarnej dupie . Moto stoi krociec znów pęknięty zamówiłam nowy pewnie na poniedziałek będzie.. potem czas pokaże...mam urlop do poniedziałku i chyba najgorszy urlop w moim życiu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilam na wiekszych pojemnosciach  ale nie o to chodzi   W garażu moim stoi suzi boulevard  s50 800cc nawet jej nie ruszam , nie mój przekrój moto . Kolega się zrzekł w sumie dla mnie suzi sv  650 s  wezmę ja place tylko koszty które jest winien mechanikowi ,bo szkoda moto .też będzie stała zapewne . Ja pierwsze cokolwiek to będzie lecę na tor ćwiczyć .

20180815_154242-01.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł żeby nowym nabytkiem od razu na tor lecieć. Może lepiej by było najpierw obeznać się z maszyną i poznać jej reakcje. Dobrze jest trochę poćwiczyć manewry przy małych prędkościach bo okazuje się że zawrócenie bez podpórki na wąskiej drodze to wcale nie taka prosta sprawa ? A z tą ramą i silnikiem to powiem że kiedyś też włożyliśmy z kumplem silnik z WS-ki do motorynki. Jak się ktoś uprze ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Farida Jógowiec napisał:

Kolega się zrzekł w sumie dla mnie suzi sv  650 s  wezmę ja

Kurtka wodna!!!!

Dlaczego ja nie mam takich kumpli?

:)

To w garażu masz mały park maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.