Skocz do zawartości
Minda Moa

Dominar 400 - jakieś opinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Na zakończeniu w Twinpigsie kolega przejechał się na GS-ie 310 (naked  ,BMW zrobiło jazdy próbne) .Załapał się ,bo nie było chętnych :) na malucha , wszyscy chcieli na tych wielkich . Powiedział ,że całkiem nieźle ,tylko ze wzgl. na wzrost i brak szyby , łeb chciało mu urwać . Teraz będą kusili promocjami ,a najgorsze jest to ,że sezon nieubłaganie się kończy i czego by nie kupić ,to na wypróbowanie trzeba z pół roku czekać :( .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wczoraj wziąłem na jazdy próbne Dominara, odstawiając mojego Janka na przegląd. Zrobiłem jakieś 100km i ogólnie sprzęt na miasto całkiem dobry. Jest czym wyprzedzić, całkiem wygodny, także myślę że i na trochę dłuższe wypady się nada. Przednia lampa w nocy robi dobrą robotę, w moim dla porównania to  świeczki są. Skrzynia chodzi całkiem precyzyjnie, nie ma problemu z szukaniem biegów, nawet luzu. Silnik elastyczny, ciągnie praktycznie od samego dołu. Zawieszenie ani za miękkie ani za twarde. Puki co jestem pod pozytywnym wrażeniem. Dziś go oddaję ale może uda się nawinąć jeszcze parę km.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jak? Udało się jeszcze coś nakręcić? Wrażenia zupełnie podobne do moich. Widzę również, że promocja na DOminara zostałą przedłużona do 15 listopada. Pojawiły się także nowe malowania (czerwony jest cudo), ale droższe o 1000 zł. Co tu robić? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć wszystkim!
Widzę, że nie jestem sam w kwestii rozkminy nad Dominarem. ;)
Trafiłem tu z wyszukiwarki, bo szukam info o tym jak sprawuje się ten sprzęt. Też byłem na jeździe testowej i poważnie rozważam zakup takiej sztuki.
Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta