Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dominar 400 - jakieś opinie?


Minda Moa

Rekomendowane odpowiedzi

Na zakończeniu w Twinpigsie kolega przejechał się na GS-ie 310 (naked  ,BMW zrobiło jazdy próbne) .Załapał się ,bo nie było chętnych :) na malucha , wszyscy chcieli na tych wielkich . Powiedział ,że całkiem nieźle ,tylko ze wzgl. na wzrost i brak szyby , łeb chciało mu urwać . Teraz będą kusili promocjami ,a najgorsze jest to ,że sezon nieubłaganie się kończy i czego by nie kupić ,to na wypróbowanie trzeba z pół roku czekać :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wziąłem na jazdy próbne Dominara, odstawiając mojego Janka na przegląd. Zrobiłem jakieś 100km i ogólnie sprzęt na miasto całkiem dobry. Jest czym wyprzedzić, całkiem wygodny, także myślę że i na trochę dłuższe wypady się nada. Przednia lampa w nocy robi dobrą robotę, w moim dla porównania to  świeczki są. Skrzynia chodzi całkiem precyzyjnie, nie ma problemu z szukaniem biegów, nawet luzu. Silnik elastyczny, ciągnie praktycznie od samego dołu. Zawieszenie ani za miękkie ani za twarde. Puki co jestem pod pozytywnym wrażeniem. Dziś go oddaję ale może uda się nawinąć jeszcze parę km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wprawdzie za kasę zbieraną na Dominara kupiłem w grudniu kociołek _boisie.gif,to cały czas gdzieś on za mną chodzi ,a może jeździ _bezradny.gif . Znalazłem fajny artykuł i filmik reklamowy ,w/ g mnie super zrobiony 

https://www.scigacz.pl/Bajaj,Dominar,400,2019,kilka,dobrych,zmian,34711.html

Smutne jest to ,że nie ma w ofercie sprzedażowej nowych choperów ,bo i używek z tego wkrótce też niestety nie będzie .Nawet motocykle od Harleja jakieś takie coraz bardziej skuterowe . W zeszłym sezonie udało mi się nakręcić 18k + ,tak że muszę się już rozglądać za następcami , bo dobrze nie mieć w trasie przygód ,tych z padniętym moto _wnerw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też brałem pod uwagę Dominara i resztę małolitrażowych motocykli, po miesiącu kombinowania i zastanawiania się (w między czasie zrobiłem Kat.A) trafiłem przypadkiem na Hondę CB500F z przebiegiem 5tys km i w stanie idealnym (przednia czasza była uszkodzona ale gość zadeklarował się, że ją wymieni) podliczając motocykl+prawko+sportowy wydech+kilka modyfikacji + odzież  wyszło mnie około 16tys.  I tak sobie myślę z perspektywy czasu, że było to najlepszym rozwiązaniem. A z motocykla jestem bardzo zadowolony, 2 cylindry w rzędzie, 48koni, Japońska technologia i wykonanie, świetny chamulec przedni, mogę szczerze polecić tę Hondę. 

 

Edit: +1000zł bo postanowiłem wymienić fabryczne Dunlopy na Micheliny PILOT road 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.