Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek na Zakopiance 23.07.2018


Zajęc

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Hawk1985 napisał:

Oczywiście sport, oczywiście dżinsy i adidasy, oczywiście brak zachowania ostrożności ... jakby ku*wa nie mógł poczekać 2-3 sekundy i dać zjechać Audi 

jak miał zaczekać 2-3 sekundy przy takiej prędkości- czas zatrzymać ? fakt że zapieprzał ale był na swoim pasie i to audi zmieniając pas musiało zachować ostrożność i popatrzeć w lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2018 o 15:02, kolba napisał:

jak miał zaczekać 2-3 sekundy przy takiej prędkości- czas zatrzymać ? fakt że zapieprzał ale był na swoim pasie i to audi zmieniając pas musiało zachować ostrożność i popatrzeć w lusterka

Ty tak serio? Był na swoim pasie? Obejrzyj filmik jeszcze raz, bo jak dla mnie wyprzedzał miedzy samochodami bez należytej ostrożności
uOOQDWVl.jpg

No dobra Audi w niego wjechało, ale według mnie wina tu jest po stronie motocyklisty, jakby tak nie zapie*dalał i dał się zobaczyć to by do tego nie doszło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Hawk1985 napisał:

według mnie wina tu jest po stronie motocyklisty, jakby tak nie zapie*dalał i dał się zobaczyć to by do tego nie doszło.

Zgadzam się w 100%. Kierowca Audi wyprzedził Passeratti i chciał spokojnie zjechać na prawy pas. Nie spodziewał się, że jakiś "nawiedzony" motocyklista, który jako "król szosy" też się tam znajdzie w tym momencie. Wiadomo, że przed każdą zmianą pasa należy upewnić się, czy można bezpiecznie wykonać manewr, ale nie oszukujmy się, w tej sytuacji raczej nie miał szans na zauważenie motocyklisty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.07.2018 o 14:58, sjs napisał:

I wszystko w temacie, jakby się upewnił to napewno dostrzegłby „króla szosy”

Taka jazda na drodze publicznej wcześniej czy później, tak właśnie się kończy, bo ile można liczyć na szczęście,że każdy uczestnik ruchu będzie się spodziewał nadjeżdżającego "pośpiesznie" motocyklisty (szczególnie gdy de facto nie powinno tam go być):rolleyes:

Myślę że chłopak wyciągnie wnioski.

sjs... pojeździsz jeszcze kilka lat i zobaczysz, że nie zawsze wszystko będziesz widział :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.